1940 NASCAR Grand Prix Challenge MafiaTown LH:M

Ostatni wyścig zakończył się sukcesem.. poniekąd. Podobnie jak z wyścigiem Uphill postanowiliśmy razem z Empire zorganizować kolejny, nieco prostszy wyścig (może grupa pesymistów się zmniejszy).
Zasady są te same co w wyścigu Endurance:

Sędziowie:
EmpireVoyager
Tom
I ja.. ewentualnie

Organizatorzy:
Sonny
Empire
.. I Tomy

Wyścig w całości dzieje się na Terranova Bridge. Startujemy w samochodach wyścigowych (możliwa podmiana na realny odpowiednik z tamtych czasów).
Ogólny zarys toru który wkrótce zostanie naniesiony na mapę Lost Heaven.
Obrazek
"To nie jest kradzież, to jest podział."
Regulamin wyścigu wymaga małej aktualizacji. Zajmę się tym we wtorek, gdyż mam wtedy wolne i nie idę do pracy.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Dobry pomysł, wyścigi NASCAR to jedna z amerykańskiej tradycji i długiej historii. Jak znajdę czas, oczywiście pomogę :-)

Warto na tą okazję zmienić skin aut na takie:

Obrazek
Obrazek
Oczywiście chętnie wezmę udział, ale parę zastrzeżeń pod dyskusję.

-Nie lepiej wrócić do koncepcji 1 gracz = team? Dziś 1/2 zespołów i tak się posypała... Łatwiej tak też kontrolować co i jak i kto który.
-Co z wyborem samochodów? Jeden ten sam dla wszystkich? Teamy wybierają? (jestem za wyborem)
-Szczerze mówiąc, wolałbym już istniejącą trasę niż specjalnie robioną. Wolałbym znowu tę z 1szego wyścigu, trzeba było mieć większego skilla (którego ja sam nie mam) ;). No, ale jak towarzysze zdecydują...
I got used to it.
Regulamin się zmieni, spokojnie. Samochód można wybrać dowolny, pod warunkiem, że to wyścigówka.
A trasa się nie zmieni. Co to to nie :-F
"To nie jest kradzież, to jest podział."
1940 NASCAR Grand Prix Challenge MafiaTown

Regulamin

1. Postanowienia ogólne:
-Biorąc udział w wyścigu, użytkownik oświadcza, że będzie przestrzegał regulamin i liczy się z konsekwencjami nieprzestrzegania go.
-Jeżeli nie zgadzasz się z regulaminem, poproś o usunięcie cię z listy zawodników. (Należy to zgłosić do Empire Voyagera, lub do mnie na PW)
-Na torze mogą przebywać tylko zapisani uczestnicy i sędziowie.
-Uczestnik wyścigu ma obowiązek potwierdzenia swojej obecności podczas wyścigu na 4 godziny przed jego rozpoczęciem. Jeżeli tego nie uczyni, zostanie wykreślony z listy zawodników.
-Uczestnik ma obowiązek zameldowania się na torze do 20 minut przed rozpoczęciem wyścigu w celu weryfikacji listy obecnych zawodników. Jeżeli tego nie uczyni, zostanie wykreślony z listy zawodników.
-Jeżeli uczestnik nie będzie mógł brać udział w wyścigu, musi o tym poinformować wybranego organizatora przez wiadomość prywatną.
-Zapisy rozpoczynamy w Sobotę 25 Stycznia o godzinie 10:00
-Lista uczestników będzie otwarta do Czwartku 29 Stycznia do godziny 23:00
-Złamanie regulaminu będzie karane dyskwalifikacją zawodnika.
-Wyścig zacznie się w Sobotę 31 Stycznia o godzinie 21:00. (Potwierdzenie obecności na torze przez zawodnika do godziny 17:00)
2. Zakazane jest:
-Ruszanie autem przed startem wyścigu
-Bicie zawodników i sędziów
-Używanie bronii podczas wyścigu
-Posługiwanie się komendą ''/turbo''
-Celowe spychanie innych zawodników w celu spowodowania wypadku ich aut
-Obrażanie, wyśmiewanie i poniżanie innych uczestników wyścigu
3. Przebieg wyścigu:
-Sędzia ma prawo używać bronii, jeżeli zawodnik złamie regulamin, lub w obronie własnej
-Jeżeli nastąpi Crash, wyścig kontynuujemy od okrążania, które właśnie się zaczęło.
-Sędziowie rozstrzygają spory pomiędzy zawodnikami. Mają możliwość ich dyskwalifikowania.
-W boksach serwisowych obowiązywać będzie bezpieczna prędkość, czyli taka, żeby nikomu nie stała się krzywda.


Regulamin został wycofany w związku z odwołaniem wyścigu.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
W najbliższych dniach dokonam zakupu nowego serwera vps co powinno zapewnić mniejszy ping , mniej lagów i mniej crashy.
Lista zawodników jest już otwarta. Swoje uczestnictwo należy zgłaszać do mnie, lub do innego wybranego organizatora przez wiadomość prywatną.

[EDIT]

Z pewnych przyczyn moja obecność na torze nie będzie możliwa.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
EDIT:
Razem z Empire i Tomem postanowiliśmy dać odpocząć forum po ostatnich wydarzeniach (min. wojnach) i przełożyć wyścig na Marzec lub koniec Lutego.
"To nie jest kradzież, to jest podział."
cron