Czego oczekujecie od Mafii 3 ?

Jak wiadomo pracują już nad mafią 3.Myślę że powinno być trochę więcej misji , wersja kolekcjonerska dla pc a także aby gra nie była pocięta.

Poprawiłem nazwę tematu bo kłuła w oczy //dosia92
Nic nie wiadomo. Dopiero co skończyli Mafie 2 do której muszą porobić poprawki, więc chyba się za Mafie 3 nie biorą. To nie EA GAMES, które nowego NFS co rok wypuszcza...

Temat do kosza (moim skromnym zdaniem)
Obrazek
Była mowa o tym że już zaczynają .Powinni zrobić jedno porządnie a nieod razu brać się za Mafię 3 :roll:
Nigdzie nie było o tym mowy! Jak już to są to plotki. Dalej wierz we wszystko co piszą w internecie...
Obrazek
Nawet DLC Joe Adventures nie zostało wypuszczone,a ty już myślisz o Mafii 3?Ja prawdopodobnie nie kupię.2K chce od userów tylko kasy
Obrazek
GANGST napisał(a):
Jak wiadomo pracują już nad mafią 3.


Proszę o źródło tej informacji.
muore il bandito, la mafia vive
Przecież muszą jeszcze zarobić $$$ za DLC, wątpię, żeby im tak śpieszno do następnej części było. No chyba, że masz na potwierdzenie linka z jakiejś oficjalnej strony.
Szczerze? Chyba wolałbym, żeby trzecia część nie powstała. Idąc tropem twórców, czasy byłyby coraz to nowsze = GTA...niczym jak trylogia Ojca Chrzestnego: pierwsza część = super klimat (oddany w Mafii 1), druga część = czegoś już brakuje, choć dalej trzyma pion (powiedzmy Mafia II), trzecia część = jak dla mnie prawie poziom dna.

W dodatku, gdy miałbym trzecią część Mafii oglądać w takiej formie jak dwójkę, to ja dziękuję. Poza tym musiałoby minąć znów kilka dobrych lat, by stworzono coś miłego dla duszy i oka przy okazji. Na razie liczę na moderów. Dzięki nim gra będzie u mnie "żyła" kolejne 8 lat jak pierwsza część, w którą gram od czasu do czasu przy okazji np nudnych wykładów, czy wyjazdów gdzie nie mam dostępu do mocnego peceta.
http://www.Counter-Strike.PL
trzecia czesc nie bhylaby taka zla. powrot do Lost Heaven. Wcielenie się w rolę np. Salieriego albo kogoś z jego świty, jeszcze przed tym nim został donem.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
oczekuje tego by nie trzeba było czekać na trzecia część 5 lat xD by nie był to film a gra... i by nie było to dlc do drugiej części "mafia III DLC".

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Ja na razie nie myślę o Mafii III, bo nikt nie wie czy w ogóle powstanie. Dopiero co wyszła "dwójka", a wam już się trzeciej części zachciało? Fakt faktem że dwójka wyszła im słabo w porównaniu do pierwszej odsłony, ale jeszcze nie wydano kolejnego DLC, więc pisanie czego można oczekiwać jest trochę nie na miejscu.

P.S. Nazwa tematu rządzi :mrgreen: maffi. Proponuje zmienić na poprawną.
Trzecia część na pewno będzie i to nawet szybko - góra jakieś 3 lata.

Mafia 2 może nie sprzedawala się rewelacyjnie , ale i tak swoje zarobiła, więc III to tylko kwestia czasu.

A jeśli chodzi o DLC, to Joe będzie ostatnim, bo gracze nie przepadają za pociętymi grami.
Soldi napisał(a):
A jeśli chodzi o DLC, to Joe będzie ostatnim, bo gracze nie przepadają za pociętymi grami.

Huh, a od kiedy to twórcy martwią się tym, za czym przepadają i nie przepadają gracze? Obrazek
Ja tam wymagajacy nie jestem. Od Mafii 3 chcialbym tylko, dobrej fabuly, grywalnosci i zeby nie byla tak pocieta jak Mafia 2.
Obrazek
Ja chcem żeby nie była tak BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO... DUŻO okrojona jak to było z dwójeczką. A i żeby był Free Ride.