Endurance Champions MafiaTown Race LH:MP

W którym dniu ma odbyć się wyścig?
Ankieta wygasła 16 sty 2015, o 01:48
23% (3)
77% (10)
Liczba głosów: 13
Samochód sędziowski to Caesar 8C 2300 Racing :-)

Modele wyślij Szymonowi.

Myślę że nie potrzeba robić modeli postaci, każdy będzie miał jakiś model, albo dany team może mieć 1 skin żeby się nie wyróżniali. ;-)
Obrazek
Jest już regulamin.

Regulamin wyścigu MafiaTown 2015

1. Postanowienia ogólne:
-Biorąc udział w wyścigu, użytkownik oświadcza, że będzie przestrzegał regulamin i liczy się z konsekwencjami nieprzestrzegania go.
-Jeżeli nie zgadzasz się z regulaminem, poproś o usunięcie cię z listy zawodników. (Należy to zgłosić do Empire Voyagera, lub do mnie na PW)
-Złamanie regulaminu będzie karane dyskwalifikacją zawodnika.
2. Zakazane jest:
-Ruszanie autem przed startem wyścigu
-Bicie zawodników i sędziów
-Używanie 2 aut na team jednocześnie.
-Używanie bronii podczas wyścigu
-Posługiwanie się komendą ''/turbo''
-Celowe spychanie innych zawodników w celu spowodowania wypadku ich aut
-Obrażanie, wyśmiewanie i poniżanie innych uczestników wyścigu
3. Przebieg wyścigu:
-Startuje maks. 6 teamów (12 kierowców), z czego każdy nadaje sobie nazwę.
-Każdy team ma maksymalnie 2 kierowców
-Kierowcy w teamie zmieniają się po wykonaniu określonej liczby okrążeń
-Sędzia ma prawo używać bronii, jeżeli zawodnik złamie regulamin, lub w obronie własnej
-Jeżeli nastąpi Crash, lub zawodnik zginie na skutek wypadku, to wyścig kontynuuje jego kolega z teamu.
-Sędziowie rozstrzygają spory pomiędzy zawodnikami. Mają możliwość ich dyskwalifikowania.
-W boksach serwisowych obowiązywać będzie bezpieczna prędkość, czyli taka, żeby nikomu nie stała się krzywda.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Jeżeli by była taka możliwość, to niech któryś z ludzi nie startujących w wyścigu wszystko nagra. Ja w sobotę zajmę się konwertem materiałów z wyścigu Uphill.
"To nie jest kradzież, to jest podział."
Przydałyby się jeszcze zasady przemieszczania się w boxach.
I got used to it.
Co do boksów - będzie to parking obok szpitala (tak dla jasności) :-)
Obrazek
No ale czy w nich będzie obowiązywać jakieś ograniczenie prędkości itd..
"To nie jest kradzież, to jest podział."
Sonny to jest parking na który trzeba skręcić o 90* więc z automatu wymusza to zwolnienie, no chyba że ktoś chce się wbić w schody prowadzące do szpitala.

Dodam raz jeszcze jak on wygląda
Obrazek
No nie wiem, jak się na hamulcu ręcznym wjedzie to straci się mniej niż przy normalnym hamowaniu :-F
"To nie jest kradzież, to jest podział."
Okej, w takim razie w boksach serwisowych obowiązywać będzie bezpieczna prędkość czyli taka ażeby nikomu nie stała się krzywda.

(Tom dopisz to do regulaminu)
Obrazek
Niestety, jestem zmuszony zmienić plany, dlatego informuję publicznie, że nie będę mógł w niedzielę wziąć udziału w wyścigu. Przepraszam za zamieszanie, szczególnie mojego kompana z teamu, ale czasem trzeba wybrać pomiędzy rzeczą ważną i mniej ważną. Mam nadzieję, że Arti do niedzieli znajdzie sobie drugiego kierowcę, jeśli nie, to peszek :-F Wszystkim życzę dobrej zabawy i powodzenia.
O której w niedzielę jest wyścig, tak by the way? :D
I got used to it.
:-F

ok 19 lub 19:30
Obrazek
Jest ktoś kto nie ma pary?
@UP

Ja :D
Obrazek
Jeżeli o 19 - 20, to będę na bank. Poćwiczę sobie jazdę na trasie sędziowskim autem, żeby nie mieć potem niespodzianek.

Jeszcze mała prośba. Empire wyraźnie napisał, żeby teamy dobierały się na PW, lub na SB właśnie dlatego, żeby nie pisać postów w stylu ''Ja :D'' bo się robią niepotrzebne posty.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
cron