Gdzie chcielibyście mieszkać w Lost Heaven?

Tak więc gdzie chcielibyście mieszkać - mój typ to pogranicze Little Italy i Works Quarter a dokładnie okolica pętli tramwajowej.

Obrazek

Podoba mi się ta lokalizacja między innymi z powodu takiego widoczku:

Obrazek

PZDR
Ja w Oakwood w którymś z tych domków.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Ja bym chciał na Guliano Street, piękna i klimatyczna ulica, nawet hałas z mostu obok by mi nie przeszkadzał ;)

Obrazek

Ewentualnie tutaj na granicy Works Quarter i Little Italy.

Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Guliano Street całkiem niezła też. Dodaję do listy. Ale czemu pogranicze Works Quarter i Little Italy? Przecież tam właśnie mieszkała największa biedota!
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Ja bym sobie zamieszkał w New Ark. Jest tam taki fajny klimat. Bar Morello, restauracja Pepe itd.
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Hades napisał(a):
Ale czemu pogranicze Works Quarter i Little Italy? Przecież tam właśnie mieszkała największa biedota!


Nie patrzę na zamożność danego miejsca, tylko na jego klimat, gdybym zwracał uwagę tylko na zamożność to od razu bym wybrał największą wille w Oak Hill, a to nie oto chodzi ;-)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Chyba nie będę odkrywczy, jeżeli napiszę, że chciałbym zamieszkać w Oakwood :-) Zapewne dlatego, ze zawsze o takim domku marzyłem oraz jestem przyzwyczajony do takiej ciszy i spokoju, gdyż od urodzenia mieszkam na przedmieściach.

Obrazek
Ja bym sobie zamieszkał albo w tym domku z pod którego kradliśmy Ulvera w misji "Wycieczka na wieś" lub gdzieś w DownTown bo sam mieszkam w centrum.
Ja chciałbym mieszkać na wsi. A konkretnie w okolicy zacisznych pól niedaleko Lost Heaven, ale przed Motelem Clarka. Cisza, spokój, a mafiozi przejeżdżają tu bardzo rzadko. No może tylko strzelanka w w/w Motelu by mi przeszkadzała, ale chciałbym mieszkać w oddalonym od Motelu miejscu.
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
Podobnie jak przedmówca preferuję tereny wiejskie, głównie ze względu na piękne krajobrazy. Mógłbym zamieszkać np. w jakimś miejscu z widokiem na tamę, choćby w takim domku. Obrazek
Obrazek
Ładna chatka, nieprawdaż?
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Gdzie jest taka chatka w Lost Heaven?
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
Ta chatka jest w dzielnicy roboczej.

Ja chciałbym mieszkać w Małej Italii. Dokładnie w mieszkanku nad tym parkiem obok miejsca, gdzie w misji ''Uciekinier" napadają nas ludzie Morello.

@Down
Poczekaj chwilę. Jak będę wrzucał screena tej kamienicy, to wrzucę i mapkę.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Moglibyście podać lokalizacje na mapce?? W całym swoim FreeRide'owaniu nie spotkałem tej chatki.
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
Koło zajezdni tramwajowej w Works Quarter, jak patrzysz na screena, na samej górze, to tam po prawej od czerwonej bramy jest wjazd.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
cron