Gdzie znaleźć Lassitera V16 Appolyon i Bruno Speedster 851

Wstawię tu tylko mapkę gdzie są ukryte te "unikaty" :-) .
TU JEST MAPA

Screen mój, nie odkryłem tego pierwszy ale znalazłem go sam (żeby nie było).
Miłej jazdy! :-D
Obrazek
Bruna spotkałem kiedyś przypadkowo, ale lassistera nie wiedziałem gdzie szukać ;-)
Obrazek
ja myslalem ze zdobyc go w czasie misji.
Dzieki don_kuba niewiedzialem ze staja na miescie te auta. Ja tez pojezdze sobie tymi bocznymi uliczkami i poszukam ciekawostek ;-)
Jest jeszcze kilka, a jeden spotykany tylko w nocy ;) Ale zostawię go tam :) Mała podpowiedź: szukajcie 2 autek blisko silosów i na parkingach w Works Quarter ;)
jeden nie tylko w nocy stoi na takim jakby podwyszszonym pietrze parkingu kolo tych silosow (jak ktos niewie to wrzuce mapke) atko nazywa sie Lassiter V16 roadster :-)
Kiedyś robiąc fotki do opisu Works Quarter spotkałem ciężarówkę bardzo fajnie ukrytą.
Być może miał ją na myśli także Kevin. ;-)
Obrazek
No ja też już wszystkie znalazłem :-) . No ta ciężarówka to fajna jest, bardzo szybka :lol:
Obrazek
don_kuba jak mozesz wzuc screeny gdzie mozna ta ciezarowke znalezc.
Lassiter V16 Roadster i Bolt Truck - proszę bardzo
Obrazek
don_kuba, proszę wrzucaj direct linki w poście, zamiast tych linków z reklamami i czekaniem aż to się załaduje z tymi takimi śmieciami na stronce. Możesz także na imageshack.us wrzucać i direct linki do postów wklejać - wtedy będzie OK ;)
Jest JESZCZE jeden i o tym (być może) pisał Kevin. Jak go znajdziecie, to napiszcie w quizie - to moja obecna zagadka. ;-)
To jest Lassiter Phaeton, znajdziemy go tylko w nocy, gdzieś w Works Quarter.
Obrazek
don_kuba napisał(a):
To jest Lassiter Phanteon.


:shock: :-P Phaeton raczej. Taki rodzaj nadwozia, juz dziś wymarły, jeszcze wprost z powozu sie wywodzący.
Obrazek
Jest jeszcze jedno auto koło latarni
Tak to jest Silver Fletcher.
muore il bandito, la mafia vive
cron