Jazda ekstremalna - problem z misją

Witam:)
Mam problem z 2 misjami w jezdzie ekstremalnej.

1.Potwor. Od gostka w China Town. Jechalem na miejsce Boltem (tym z triku). zostala mi rowniutko minutka. Podbieglem pot potwora, strzelam i...? "Misja zakonczona niepowodzeniem" :( Co ja mam zrobic ?? Jak ja mam go zastrzelic ?? :(

2.Misja z dojechaniem na czas. Niby latwe, fajne szybkie autko mi dali. Byłem pewny ze dam rade. Po kilkunastu sekundach patrze i co widze ?? Prawie nie mam paliwa :D I co ja mam z tą checą zrobic ??

Z góry dziekuje za pomoc :)
Pozdrawiam :)
TommyGangsta napisał(a):
Witam:)
Mam problem z 2 misjami w jezdzie ekstremalnej.

1.Potwor. Od gostka w China Town. Jechalem na miejsce Boltem (tym z triku). zostala mi rowniutko minutka. Podbieglem pot potwora, strzelam i...? "Misja zakonczona niepowodzeniem" :( Co ja mam zrobic ?? Jak ja mam go zastrzelic ?? :(


musisz strzelić w kłódkę i uwolnić kobietę, celuj... na wysokości jej rąk(?) <nie wiem jak to powiedzieć>

TommyGangsta napisał(a):
2.Misja z dojechaniem na czas. Niby latwe, fajne szybkie autko mi dali. Byłem pewny ze dam rade. Po kilkunastu sekundach patrze i co widze ?? Prawie nie mam paliwa :D I co ja mam z tą checą zrobic ??

Z góry dziekuje za pomoc :)
Pozdrawiam :)


wciskasz gaz, rozpędzasz się do przykładowo 40km/h i zostawiasz samochód bezwładnie, żeby się toczył po drodze (nie tracisz wówczas benzyny; możesz skręcać kołami) i tankujesz na stacjach benzynowych po drodze :roll:
TommyGangsta napisał(a):
Witam:)
2.Misja z dojechaniem na czas. Niby latwe, fajne szybkie autko mi dali. Byłem pewny ze dam rade. Po kilkunastu sekundach patrze i co widze ?? Prawie nie mam paliwa :D I co ja mam z tą checą zrobic ??
Pozdrawiam :)


Cały pic polega na tym żeby umiejętnie korzystać z gazu, musisz wyczuć moment kiedy znowu możesz dodać gazu, bo paliwo szybko się kończy. I tak jak pisał Krystian, zaplanuj trasę pod stacje benzynowe.
Obrazek
ahaa ^_^ No to juz wszystko rozumiem :) Dzieki wam bardzo :)

Szkoda tylko, że jak uwolnilem ta "niewinną ofiare" to samochód ktory dostalem miał popękane szyby :D Ale zeby to jakos wygladalo to je na parkingu w domu wybilem ^_^
2.Misja z dojechaniem na czas. Niby latwe, fajne szybkie autko mi dali. Byłem pewny ze dam rade. Po kilkunastu sekundach patrze i co widze ?? Prawie nie mam paliwa :D I co ja mam z tą checą zrobic ??

Mi sie nie chcialo bawic w stacje itp. wiec wsiadlem do Lassiter'a fordora dopchalem go na miejsce, wsiadlem do niego i przejechalem te kilka metrow do dokladnie wyznaczonego miejsca :)

Jest z tym troche pracy. Wszystko zajmuje duzo czasu.
Murphy był optymistą.
TommyGangsta napisał(a):
Szkoda tylko, że jak uwolnilem ta "niewinną ofiare" to samochód ktory dostalem miał popękane szyby :D Ale zeby to jakos wygladalo to je na parkingu w domu wybilem ^_^


to bug - jak włączysz swobodnę jazdę i weźmiesz na nią Hotroda (wóz, który dostajesz właśnie za to zadanie), to szyby też są od razu popękane...

wawrzus: ile ci to zajeło...? w godzinach podać proszę :-P
wawrzus: ile ci to zajeło...? w godzinach podać proszę


nie podam w godzinach a w minutach :-P
okolo 30-45 min. :-)
Murphy był optymistą.
Dobra, dojezdzam do stacji, tankuje. Następnie dojeżdzam do mostu który łączy Little Italy z Central Island. Mimo rad oszczędzania paliwa, tam paliwo się kończy. Po prostu nie daje sobie rady :cry: Może macie jakieś inne porady dla mnie ?? :-/ :->
Jak już się rozpędzisz to wbij bieg na luz, nie wiem czy w mafii jest jakaś różnica czy jedziemy na luzie czy tylko bez wciskania gazu, ale ja przeszłem tą misję tym sposobem ;-)
TommyGangsta napisał(a):
Dobra, dojezdzam do stacji, tankuje. Następnie dojeżdzam do mostu który łączy Little Italy z Central Island. Mimo rad oszczędzania paliwa, tam paliwo się kończy. Po prostu nie daje sobie rady :cry: Może macie jakieś inne porady dla mnie ?? :-/ :->


w sumie z tą drugą stacją to i ja miałem problem... spróbuj dopchnąć do niej wóz, tak jak zrobił wawrzus :roll:
i pamiętaj żeby zmienić bieg na 'N' wtedy wóz będzie łatwiej pchać
Wciśnij X (domyślnie sprzęgło), a następnie, jeśli chcesz, wrzuć luz :)
OK. Problem z głowy:-) I nawet nie musiałem "pchać" samochodu :-)
Dziekuję wam bardzo za pomoc :-)

Pozdrawiam :-)

Dobra, a wie ktoś jak przejść misje tym białbym autem, do którego strzelają ??
I jak długo będa tak strzelać ?? Przez piersze 3 strzały daje rade przejchac :evil: Dalej już tylko widze dym, a po chiwli auto wybucha :-(
Niestety nie przestanie strzelać. Musisz poruszać się dynamicznie i z szybkością od lewej do prawej strony ulicy w trakcie jazdy, by unikać tych "bomb".
No to mam problem :mrgreen: :mrgreen: Ale cóż, trza sobie poradzić 8-)
Dzieki za pomoc :)
Mam pytanie tez zwiazane z jazda ekstremalna chodzi mi o misje gdzie trzeba zabic 3 wrogich snajperow.Tych 2 ktorzy sa naprzeciwko siebie zestrzelilem ale nie moge znalezc 3 :?: .Prosze o pomoc.

Z gory dziekuje za pomoc
cron