Mafia II została wykastrowana

Mam nadzieję, że kiedyś będzie nam dane zagrać w pełną wersję Mafii, bo to co teraz pokazali panowie 2k to jawna kpina. Grając w tę grę kilka razy miałem uczucie, że czegoś brakuje w danej misji, lub filmiku. Fabuła gry i klimat jest wspaniały i gdyby nie to całe "kastrowanie" byłaby to moja ulubiona gra po mafii 1, a w tym przypadku jest to tylko demo świetnej gry.

A oto co znalazłem na forum gry-online (pewnie większość z was to już widziała i podobne rzeczy już były na tym forum, ale pomyślałem, że warto to tu przytoczyć)
Użytkownik NOwak napisał:

"Mafia II - czyzby najbardziej pocieta gra w historii??? (zebrane do kupy elementy znalezione w necie)
Co zostalo wyciete w Mafii II:
a) elementy zwiazane z autami
-tunning "wizualny" w stylu Forzy
http://www.imagebam.com/gallery/84p7e71 ... wrcrefn2dv
-widok z 1 osoby
http://a.imageshack.us/img829/3072/jeri ... 390811.jpg
-zaawansowane zniszczenia samochodow
http://img839.imageshack.us/i/maf220100830140632.png/
-wiele samochodow, w tym te najmocniejsze w calej grze!
b) pocieta fabuła
mieliscie wrazenie ze poczatek i koniec gry jest jakos zrobiony na szybko? nie wydawalo wam sie...
Oto spis pierwszych misji w Mafii 2, ktore mialy byc z zalozenia scenarzysty w grze:
Rozdział 1: Zaginiony w akcji (ciekawe...)
R2: Trening po sycylijsku (misja treningowa z prawdziwego zdarzenia)
R3: Gra w chowanego (kolejna misja skradana? to logiczne ze nie zaczynamy z calym arsenalem jak w wykastrowanej pierwszej misji)
R4: Człowiek honoru
R5: Call of Duty :)
R6: Wsparcie
R7: Szwadron śmierci
R8: Siła ludu
R9: Stary Kraj <- czyli misja od ktorej zaczynalo się gre

I misje, ktore mialy miec miejsce po urwanym zakonczeniu:
Rozdział 16 (lub 24...): Najwyższa pora
R17: Rodzinny biznes
R18: Przyjaciele na całe życie

c) misje poboczne
Nie zostały one wyciete w 100% przez co smiesznie wypada w grze "zaproszenie" do wykonywania misji dla Bruskiego i Dereka, ktorzy chyba nigdy nie maja dla gracza zadnego zadania. W grze mielismy wykonywac zadania dla nastepujacych osob:
-Derek
-Mike (wiadomo juz o 5 misjach dla niego)
-Charlie
-Eddie
I dodatkowe misje nie zwiazane z tymi osobami
Malo? A co powiecie na wyciecie z gry drugiego miasta (pewnie tego z pierwszych rozdzialow) - San Celeste?
Oto mapka:
http://i38.tinypic.com/29onyb4.jpg

Gra miala tez opcje gry Free Ride, to juz sie w glowie nie miesci - po co bylo ja wycinac? "
Gdyby ta gra nie była "wykastrowana" to byśmy mieli grę roku 2011 na bank. A tak co mamy można powiedzieć że to demo mafii 2. Tyle misji mniej, fajny tuning aut też wycieli, FREE RIDE nawet, dla mnie to takie demo i czekam na pełną wersje mafii 2 w jednym pudełeczku.
@up

Chyba grę 2010 roku.
lol
piksel169 napisał(a):
@up

Chyba grę 2010 roku.

2011 też bo 2010 to długo grą roku by nie była
Chyba coś ci się pomyliło, jak gra wydana w 2010r może zostać grą roku 2011r? To się nie trzyma kupy ^^ Gra może wyjść i 30 grudnia, ale będzie dalej grą 2010r..
Cholera ! ale ten model zniszczeń jest zajebisty :D ,i ta kamera zza kierownicy <3 ,i te misje.. 'przyjaciele na całe życie' myślę ze jakaś klimatyczna i wzruszająca część gry. Jednym słowem JESTEM UCIESZONY ,że nie wydałem ani grosza na Mafie 2 tylko sobie ją ściągnąłem bo bym się nieźle wkurwił jak bym wydal tyle mamony na pieprzony kawałek gry

Rozumiem twoją frustracje ale w ostatnim zdaniu mogłeś oszczędzić kilka słów //dosia92
tuning zostaje odblokowany jesli kupimy DLC.

Mafia 2 mogła być rewolucyjna grą, a tak mamy tylko średniaka z wyższej pólki
@up
To już wiadomo od dawna. Teraz pozostaje nam tylko czekać aż będą wydawane kolejne DLC a co za tym idzie "krakersy". Myślę że kto kupił oryginał to ma w 100% czyste sumienie robiąc coś takiego ;) (przynajmniej ja nie odczuwam jak bym robił coś złego)
"Prawnik ze swą teczką może ukraść więcej niż tysiąc ludzi z pistoletami."
Nieźle,
jest to najbardziej wykastrowana gra jaka kiedykolwiek powstała
nowa kategoria powstała :D !
Core i5 750 3.20 Ghz, Asus GTX 680, 8 GB DDR3 1600 Mhz Geil, Asus P7P55D-LE, Seasonic X 650 W, Win7 Home Premium 64bit
Niestety, ale masz rację Crew. Teraz pewnie w branży gier będzie krążyło powiedzenie, że jakaś tam gra "jest tak wykastrowana jak Mafia II". :-/

Zresztą, nie tak dawno Jack Scalici udzielił wywiadu dla Krawall.de , w którym jasno stwierdził, iż gra ma w sobie wiele luk. Gracze zastanawiali się, co Vito lub Joe robili w międzyczasie i z tego powodu, chcą wydawać kolejne DLC. Ich arogancja sięga szczytów!
Natomiast czeski sklep Xzone.cz ujawnił, iż w listopadzie tego roku wyjdzie DLC Pack do Mafii II, w którego skład będą wchodziły:

- The Betrayal of Jimmy
- Jimmy's Vendetta
- Joe's Adventures

Cena na PC: 28.50 €
Cena na Xboxa 360: 32.50 €
I będzie supcio 8-)
Zapraszam na http://www.cs-losser.pl - serwery gier Counter-Strike!
wojtas022 napisał(a):
Natomiast czeski sklep Xzone.cz ujawnił, iż w listopadzie tego roku wyjdzie DLC Pack do Mafii II, w którego skład będą wchodziły:

- The Betrayal of Jimmy
- Jimmy's Vendetta
- Joe's Adventures

Cena na PC: 28.50 €
Cena na Xboxa 360: 32.50 €


wojtas, czyli The Betrayal of Jimmy będzie również dostępne na PC i X360? Fajnie, choć nie ma się pewnie z czego cieszyć...
Obrazek
Ludzie którzy kupią jakiekolwiek DLC do tej gry to Naiwniaki bo inaczej nazwać się ich nie da.
I zrobią dokładnie to co twórca chciał
Core i5 750 3.20 Ghz, Asus GTX 680, 8 GB DDR3 1600 Mhz Geil, Asus P7P55D-LE, Seasonic X 650 W, Win7 Home Premium 64bit
Co daje ten DLC "betrayal of jimmy" ? Czy to kolejny dodatek typu kilka misji bez fabuły za 50 zł ?
Najlepiej zapytaj się posiadaczy PS3, bo to jest ich "czasowy exclusive", ale z tego co wiem to chyba w Polsce nadal nie jest on dostępny :shock:

Pan Pawel napisał(a):
wojtas, czyli The Betrayal of Jimmy będzie również dostępne na PC i X360? Fajnie, choć nie ma się pewnie z czego cieszyć...


Na to wychodzi Panie Pawle ;-) 2K nie przepuści sobie okazji nabicia dodatkowej kasiorki.

Crew napisał(a):
Ludzie którzy kupią jakiekolwiek DLC do tej gry to Naiwniaki bo inaczej nazwać się ich nie da.
I zrobią dokładnie to co twórca chciał


W sumie nie obchodzi mnie to, co inni robią ze swoją (czy rodziców) kasą. Fakty są jednak takie, że to właśnie tacy "naiwniacy" napędzają całą tą politykę DLC i kupowanie gier na raty. Kłania się tutaj prosta zasada rynku - jest podaż = jest popyt. Dopóki nie będzie brakowało chętnych na takie rzeczy... dopóty wydawcy będą robić sobie z gier wycinanki.
Osobiście nie mam zamiaru wspierać oszukańczego procederu wydawania gier - reszta niech robi co chce - w końcu żyjemy w wolnym kraju ;-)
cron