Mafia Snow Mod

Dziś chciałbym przedstawić Wam modyfikację dodającą do świata Mafii śnieg. Mod idealny na długie, zimowe wieczory. Co tu więcej opisywać...? Po prostu oglądnijcie screeny :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Kliknij, aby powiększyć.
Swego czasu rałem z tym modem, wprowadza fajny klimat przed świętami. :-)

Skąd ściągałeś moda?

Może się skusze po południu na mafie + tego moda.
Obrazek
Mod jest do ściągnięcia z naszego downloadu, a sam ściągałem go z MafiaS**** :)
Namówiłeś mnie :-P już pobieram
Kurcze... szkoda, że Mafia nie działa u mnie na laptopie :cry: , wogóle nie mogę jej zainstalować :-? . Ale może znacie na to jakiś sposób :mrgreen: ? Albo żebym chociarz połączył 2 kompy... :roll: (drógi to zwykły PC...)
Jak to możliwe, że nie chce się w ogóle zainstalować? Na "moim" poszło. A jeśli nie idzie, to dlaczego nie zainstalujesz jej na PC?
Kevin napisał(a):
A jeśli nie idzie, to dlaczego nie zainstalujesz jej na PC?


Bo na nim nie mam internetu, czyli że nie ma jak ściągnąć moda :/

edit: laptop nie może odczytać płyty... a nie mam Mafii na DVD :-?
No to rozumiem, że na laptopie masz internet, tak? No to instalujesz Mafię na PC, ściągasz mod na laptopa i przenosisz go np. przez pendrive'a, mp3 itd. ;)
Kevin podaj instrukcje instalacji tego moda. Jak robiłeś to uy siebie. Mi sie już ściąga. Za niedługo się pobawię.
Obrazek
Ja pobierałem z MafiaS****, ale myślę, że tutaj jest to samo :) Po prostu będziesz miał spakowany instalator. Instalujesz podając ścieżkę, gdzie masz zainstalowaną Mafię. Potem już tylko grasz ;)
Kevin napisał(a):
Ja pobierałem z MafiaS****, ale myślę, że tutaj jest to samo :) Po prostu będziesz miał spakowany instalator. Instalujesz podając ścieżkę, gdzie masz zainstalowaną Mafię. Potem już tylko grasz ;)


Ale potem, jak odinstalować? :roll: Znaczy się, z jakiego pliku i co usunąć...
Ok, dzieki.

Może ktoś dać tekstury reklam z miasta?
Pozamieniałbym sobie na jakieś świąteczne.
Obrazek
Niestety, musisz je poszukać sam, bo są rozrzucone po całym folderze ;( Ale kilka z nich jest pod nazwą 01rek ;)
Instalator wypakował a w grze pada tylko śnieg, reszta po staremu :/
Jeżeli dobrze pamietam to coś w opcjach ustawienia coś sie zmieniało. Kolory z 16 na 32 bit czy coś w tym stylu. Sprawdź też opcje truecolor itp.
Obrazek
cron