Na jakie gry czekacie?

Tak jak w tytule. Na jakie gry czekacie. Pomijając oczywiście Mafię II czekam na:

GTA IV w wersji PC
Mirror’s Edge w wersji na PC
Oczywiście Duken Nukem Forever :mrgreen:

No i całym sercem czekam na RTC Wolfenstein 2. W jedynce się zakochałem mam nadzieje że dwójka też wzbudzi we mnie to uczucie, po zapowiedziach twórców i trailerze myślę że możemy się spodziewać dobrej gry, kto wie może będzie przełomowa tak jak jej młodsza siostra.

Link do filmiku z QuakeCon 2008

http://pl.youtube.com/watch?v=NhZlsXHg_ ... re=related

I dalej, wielka nie wiadoma od Team Bondi - L.A. Noire

Będzie to gra detektywistyczna którą na zlecenie Rockstar'a tworzy Team Bondi. Firmę założył jeden z twórców gry Getway.

Ogólnie to gra zapowiada się lepiej jak wspaniale. Jazz w pubach, stylowe garnitury. Lubie detektywistyczne lubię (Jack Orlando się przypomina ;) ), a szczególnie ta sądząc po trailerze będzie miała wspaniały klimat. Mogli ją zrobić w czasach prohibicji ale niestety. Podobno pracuję ona na silniku graficznym znanym nam z GTA IV.

Trailer: http://www.gametrailers.com/player/13826.html
Ja czekam na mojego kochanego Hitmana.

Hmmm...oczywiście MDK 3 .
Ale szczerze wątpie aby twórcy chcieli wracać do skończonych spraw :cry:
muore il bandito, la mafia vive
Ja czekam na GTA IV (na PC oczywiscie ;-) )
A pozniej to czekam kilka lat az te GTA zejdzie do rozsadnej ceny ok. 30zl :mrgreen:
Murphy był optymistą.
MAFIA 2,
GTA IV PC,
Saints Row 2,
NFS: Undercover,
RTCW 2 i inne...
Ja czekam na Hitmana Blood money którego zamówiłem :-D

A tak ogólnie to na :

Mafie 2

Gta IV na PC

i jeszcze parę innych gier :-D
Kolejność premier

GTA IV
Saints Row 2
Gothic 3: Forsaken Gods
Mafia 2

I gdzieś tam w oddali marzy mi się Hidden and Dangerous 3, 2K Czech mogłoby i o fanach tej serii pomyśleć.
Obrazek
Wolfenstein 2 - nowe screeny

http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86580 ... reeny.html
Wolfenstein rzeczywiście może być ciekawy. Poza tym to oczywiście Mafia 2, Godfather 2 (nie daję mu dużych szans w starciu z Mafią 2, jednak mam nadzieję że będzie o wiele lepszy od jedynki), The Elder Scrolls V.
Obrazek

'First you get the woman, then you get the money, then you get the power' - Tony M.
Zaciekawił mnie ostatnio tytuł Hei$t, który ma wyjść jakoś w tym roku. Mam nadzieje że w najbliższm czasie ukaże się nam jakeś info dotyczące kontynuacji Hitmana, w końcu końcówka jego najnowszej części wskazuje na to że prędzej czy później powinna się pojawić nowa część agenta 47 ;-). Oprócz tego niezmiennie czekam na dzieło 2K Czech czyli Mafie 2 :-D
Extreme napisał(a):
(...) Mam nadzieje że w najbliższm czasie ukaże się nam jakeś info dotyczące kontynuacji Hitmana, w końcu końcówka jego najnowszej części wskazuje na to że prędzej czy później powinna się pojawić nowa część agenta 47 ;-)...


Otóż mój drogi przyjacielu...agent 47 prawdopodobnie będzie musiał jeszcze poczekać...o ile Eidos nie znajdzie ludzi do roboty to bedzie czekać bardzooooo długo ;-)
muore il bandito, la mafia vive
Mnich napisał(a):
o ile Eidos nie znajdzie ludzi do roboty to bedzie czekać bardzooooo długo ;-)


Narazie to niestety przeważnie koncerny zwalniają pracowników...
Słyszałem już gdzieś że Edios ma kłopoty jeśli chodzi o pracowników, ale na Wikipedii pisze że :


Wikipedia napisał(a):
4 maja 2008 Eidos Interactive powiadomił, że trwają prace nad nową grą z serii Hitman, która ukaże się prawdopodobnie w tym samym roku.


Chociaż coś musi być w tych wiadomościach o ich problemach, skoro napisali że Hitmam ukaże się jeszcze w 2008, a do tej pory oprócz tej notki nie ma żadnej oficjalnej informacji.

Oprócz tego natrafiłem na TO :-D


Edit by Extreme

Znalazłem na forum IGN 4 screeny z najnowszego Hitmana.Chociaż sam nie wiem czy to fake czy może rzeczywiście przedstawiają kontynuacje agenta 47.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jeżeli jednak rzeczywiście byłyby to screeny z Hitmana V, to pewnie z bardzo wczesnej fazy.
Według mnie jest to fake stworzony z jakiejś gr typu Simsy :)
To nie Hitman. Są, to screeny z gry The Movies. Czyli Fake.
Obrazek
Dokładnie fake...jak już pisałem...póki Eidos nie znajdzie ludzi...trzeba będzie czekać ;-)
muore il bandito, la mafia vive
cron