Na temat Polski w Mafia 2

Podczas rozgrywki obiło mi się o uszy słowo Poland. Potem pogrzebałem w plikach i voila! W radiu wygłaszane są 2 komunikaty na temat Polski. Oczywiście te newsy w radiu są wygłaszane w rozdziałach od 1-5, nie wiem dokładnie w których.

Download: http://dl.dropbox.com/u/5322887/Mafia2/ ... 224%20.mp3

1. Press Radio News, I'm Lorn Harris. January 17th, Warsaw, Poland. Polish flags fly high in celebration as the Polish people have been liberated from the turanical grip of the invading Nazi forces. Soviet troops marched into the capital City and battled fearce resistance to expell the Germans from Polish soil, delivering yet another crushing blow to the already crumbling German forces. There are reports of heavy casualties on both sides of the conflict. For Press Radio News, I'm Lorn Harris.

Na Polski: Nowości z mediów radiowych, Jestem Lorn Harris. 17 styczeń, Polska, Warszawa. Polskie flagi powiewają wysoko z okazji wyzwolenia narodu Polskiego z inwazji Nazistów. Wojska Sowieckie wkroczyły do stolicy i walczyły przeciw Nazistom w celu wydalenia ich z terytorium Polski. Dostarczając kolejny miażdżący cios dla rozsypujących się wojsk niemieckich. Są doniesienia na temat ciężkich strat po obu stronach konfliktu. Nowości z mediów radiowych. Jestem Lorn Harris.

Download: http://dl.dropbox.com/u/5322887/Mafia2/ ... 226%20.mp3

2. Press Radio News, I'm Lorn Harris. Ladies and Gentlemen, not in all my 15 years of reading the news have I ever had to report on such a horrific story. Nor have I been privy to just the extent of some mens' evil. But it is my duty to tell you that, upon liberating a Nazi prison camp in Auschwitz, Poland, Russian soldiers discovered mass graves as far as the eye can see. It is estimated that these graves contain the remains of thousands upon thousands of the Third Reichs' Prisoners. Prisoners which were likely to have succombed to the same malnourishment and mis-treatment that was endured by survivors. More on this tragic revelation, as it unfolds. For Press Radio News, I'm Lorn Harris.

Na Polski: Nowości z mediów radiowych, Jestem Lorn Harris. Panie i panowie, w mojej karierze piętnastu lat czytania wiadomości. Nigdy nie czytałem tak tragicznej historii ani nie wiedziałem do jakiego stopnia ludzie potrafią być podli. Ale moim obowiązkiem jest powiedzieć wam co się działo za czasów władzy Nazistów w Aushwitz w Polsce. Rosyjscy żołnierze dostrzegli masowe groby, gdzie oko nie sięgało.Szacuje się że te groby zawierają szczątki "tysiąca tysięcy" więźniów trzeciej rzeszy.
Zmarli więźniowie jak i ci którzy przetrwali, byli poddawani torturom i zostawali głodzeni. Więcej informacji na ten tragiczny temat już niebawem. Nowości z mediów radiowych, Jestem Lorn Harris.

I tak poza tematem.Niemcy znowu zostają poniżani za swoją historie ;)
Następna gra, następne przypomnienie o historii...
I ciesze się że ten komunikat o aushwitz został zamieszczony w Mafii II ponieważ świat w końcu zrozumie że aushwitz nie było Polskim obozem śmierci tylko Nazistowskim.

Nie ma takiego bicia...
Dziękuje, Do Widzenia.
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Kolejna ciekawostka;
Mike Bruski - zarządca złomu jest z pochodzenia polakiem.

Obrazek
Obrazek
Ogólnie to fajne "przesłanie" Czechów. Fajnie, że znalazły się takie komunikaty, m.in. o Oświęcimiu.
http://gameplay.pl/barth89 | https://www.facebook.com/barth89pl <-------- ZAPRASZAM :)
A czy to przesłanie można usłyszeć w demie ? :-)
Bo wydaje mi się, że już je słyszałem.
Keep your friends close, but keep your enemies closer. - The Godfather
Dziwicie się? Do Polski mają bliżej niż do Stanów.
no, no. Fajne smaczki ;-)
Od 1-5 wtedy jest rok 1945 i trwa wciąż wojna. Bardzo miło że nasz kraj jest wymieniony. ;-)
Obrazek
Czeska gra z polskim akcentem;p Szkoda, że tak mało jest takich gier, gdzie możemy usłszeć o naszym państwie.
Co jak co, ale Czesi to nasi sąsiedzi ;-) Duży plus za nawiązania do naszego kraju.
muore il bandito, la mafia vive
Dobry smaczek, grając w full wersje muszę się przysłuchać, może uda mi się te komunikaty usłyszeć :-) duży + dla 2k
Obrazek
Też zdziwiłem się słysząc poland w radiu slyszałem tylko ten pierwszy komunikat jak na razie.
Jeżeli chodzi o Mike Bruskiego to ciekawe jakie by było tłumaczenie na polski jego imienia i nazwiska ?
>>>xPL4Y3Rx on YouTube<<<
Cukier wyciąga same słodycze. ;)

Zrobiłbyś mapkę z wszystkimi Playboy'ami i Wanted'ami, a nie. :P
"Nie ma nieba dla spryciarzy..."
Michał Bruski? xD
Dobrze ze wspomnieli...a pytanie poza tematem mafia dostała 4/10 ocenę... może za to a ten co dał taka ocenę był Niemcem...

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
cron