Jak tu trafiliście ?

A ja trafiłem tu poszukując informacji o mafii 2. "No i zostałem na dłużej" :-)
Ja szukałem info na temat Mafii 2 i trafiłem tu :-)
200 post :mrgreen:
Obrazek
już dawno tutaj wchodziłem około 2 lata temu jeszcze przy nazwie polishmafiatown.
a wchodziłem bo wiele osób na gry-online polecało tę stronę.


dopiero w sierpniu kiedy mi się przypomniała ta strona zacząłem znowu wchodzić no i zrobiłem sobie konto ;).
Soberat napisał(a):
Ja szukałem info na temat Mafii 2 i trafiłem tu :-)
200 post :mrgreen:

to chodzi o to kto ile postów ma w liczniku? ja nawet nie wiem dlaczego i jak tu trafiłem... :-P

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Ja trafiłem przez kolegę
Intel quad q8300 2,80 Ghz, 4 gb ram (ddr2), Geforce 460 GTX (1gb ddr3), Gigabyte GA-P43-ES3G.

Windows 7 Ultimate 32-bit
Ja trafiłem na MafiaTown przez wpisanie frazy "Swoboda jazda Mafia - mody" :-)
Obrazek
JAKIŚ CZAS WCZEŚNIEJ
To było jakieś 13 772 miliarda lat temu. To wydarzenie nazwali się Wielki Wybuch. Z bardzo gęstej i gorącej osobliwości początkowej wyłonił się Wszechświat, czyli przestrzeń, czas, materia, energia i oddziaływania...
JAKIŚ CZAS PÓŹNIEJ
Wpisałem w przeglądarkę "mafia" szukając jakieś "Mafia Wiki". Kliknąłem złą strzałkę na klawiaturze i zamiast "mafia wiki" wyszukałem "mafiatown". Reszty się już domyślacie.
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
Ja jestem na stronkach o Mafii praktycznie od samego początku. Bywałem na stronce mafia.tpp.pl, sponsorowanej przez play.it i podległemu jej forum Mafia Polish Center, zdaje się, że od 2003, do 2005 roku, o ile mnie pamięć nie myli. Ten czas wspominam bardzo miło, potem otarłem się o Societę, ale stronka upadła tak szybko, jak się pojawiła, potem było MafiaPage, ale o tym się nie wypowiem. Jeszcze potem była stronka Acozza, Mafia 2 Serwis, jak się niedawno dowiedziałem - komórka jajowa pod MafiaTown.

jakieś 7 lat później (w zeszłym roku popsuła mi się Mafia i postanowiłem poprosić o pomoc na jakimś forum i tak właśnie trafiłem na MafiaTown i tak już zostałem.

Coś z datą dodania posta jest nie teges, bo o ile mnie pamięć nie myli, to pisałem go jeszcze w lipcu, a tu się wyświetla, że dzisiaj go napisałem. :k
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
cron