Regulamin działu
Jeśli jesteś nieco zagubiony, zajrzyj do tematu "Od czego zacząć - przewodnik po serwisie".

Cześć

Mam na imię Michał, mam 20 lat i jestem studentem. W czerwcu obecnego roku zainteresowałem się kinem gangsterskim i po obejrzeniu "Ojca Chrzestnego". "Chłopców z Ferajny", "Donniego Brasco", "Życia Carlita" i jeszcze kilku innych doszedłem do wniosku, że fajnie byłoby poznać też jakieś gry w gangsterskich klimatach, a że z wyżej wymienionych filmów najbardziej spodobał mi się "Ojciec Chrzestny", to postanowiłem poszukać czegoś w tym guście.
Wybór padł na Mafię, która bardzo szybko wciągnęła mnie w swój świat. Przez kilka dni nie mogłem się od niej oderwać, a kiedy w końcu dotarłem do końca gry nie za bardzo wiedziałem co dalej zrobić ze swoim życiem ;) Jakieś czas potem dorwałem się do drugiej części gry, która również bardzo mi się spodobała.
Tak poza tym to interesuje się muzyką. The Rolling Stones, Guns N'Roses, Led Zeppelin, The Doors i Lady Pank to moje ulubione zespoły, ale poza nimi słucham też takich wykonawców jak: Pearl Jam, Alice in Chains, Jimi Hendrix, Eric Clapton, Aerosmith,Oddział Zamknięty, Chłopcy z Placu Broni, Dżem, AC/DC i jeszcze kilku innych. Sam gram na różnego rodzaju gitarach(ostatnio głównie na basie) i jestem w trakcie zakładania zespołu.
Kocham też literaturę. Sapkowski, Cook, Gaiman, Piekara, Puzo, Tolkien, Weeks i Lovecraft to moi ulubieni pisarze.
No...
Witam wszystkich serdecznie!
Witamy serdecznie. A ten film to podejrzewam Donnie Brasco xD
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Witam.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Oczywiście już na starcie musiałem popełnić jakiś błąd :). Poprawiłem już tytuł filmu. Dzięki za zwrócenie uwagi :)
Siemka.
muore il bandito, la mafia vive