Wasze ulubione miejsce w Mafii II

Będę oryginalny. Mieszkanie Vita w Up Town. Ten klimat mnie rozwala, skromne małe, ale własne i przytulne. Moje ulubione mieszkanie, dodatkowo przeważnie w DLC jak gram, to tam właśnie jeżdżę zapisywać grę.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Mieszkanie Marty'ego. Uświadamia, iż nie jesteśmy gangsterem z 100.000.000.000.000.000.000$ na koncie.
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
Ja uwielbiam Hillwood, ma piękny klimat, drogie samochody, świetne wille a przede wszystkim te widoki, są tak piękne że nie można ich opisać słowami. Zaś obserwatorium ma w sobie to coś, taką tajemniczość, dopełnia resztę dzielnicy :) Podobało mi się też San Celeste, szkoda że w grze ujrzeliśmy tylko jej skrawek...
"Lepiej umrzeć młodo, ale z kupą kasy w kieszeni. " ~ Thomas Angelo
DMateo07 napisał(a):
Będę oryginalny. Mieszkanie Vita w Up Town. Ten klimat mnie rozwala, skromne małe, ale własne i przytulne. Moje ulubione mieszkanie, dodatkowo przeważnie w DLC jak gram, to tam właśnie jeżdżę zapisywać grę.


Też bardzo lubię tą okolice i mieszkanie. Takie małe przytulne i nie za bogate, a w DLC miejsce SAVEPOINT się zgadza(nie wadzi jak np w Villa Scaletta czy Melinie Marty'iego gdzie znajduje się na środku pokoju).
Mody:
http://www.mediafire.com/download/z8j5o8iie8d3y75/Mafia_TCOLH_MA_MOD_V7.rar
https://www.mediafire.com/file/rze82jl1xz0rbo1/MAFIARGSV3.zip/file
Moje ulubione miejsce to rezydencja sędziego hillwood za miastem (można tam wejść tylko w ostatniej misji wendetty jimmy'ego)
Willa Leo Galante.
Moje ulubione miejsce to cała dzielnica Hillwood. Zwłaszcza willa na skale i obserwatorium. Warto też wspomnieć o willi Galante. Nocą, zwłaszcza w zimie, ta dzielnica ma niepowtarzalny wręcz klimat.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Moje ulubione miejsce w Mafii 2 to Lincoln Park. Latem. A także dzielnica Highbrook (to ta, w której znajduje się Willa Clemente) i dzielnica Midtown, w której znajduje się Sokół Maltański. Z budynków to Willa Scaletty i Freddy's, który ma świetny wystrój. Ogólnie jakieś 80% Empire Bay jest w moim guście, naprawdę świetną robotę twórcy wykonali tworząc to miasta. (dobrze by było, gdyby New Bordeaux też było na poziomie)
cron