Problem z uruchomieniem Mafii na pełnym ekranie w Windows 10

Witam, mam taki mały problem, widziałem że były tu już takie działy ale nie mogłem znaleźć rozwiązania, otóż gry uruchamiam mafię nie mam fullscreen tylko jest w oknie, w setupie jest zaznaczone fullscreen ale jest w oknie. Posiadam Windows 10 Home


Tak to wygląda:
Obrazek

Poprawiłem tytuł - M.
Odpal grę jako administrator.
muore il bandito, la mafia vive
Tak, jak napisał Mnich. Jakby nie podziałało, to odpal Setup jako administrator, ustaw na fullscreen. (jeżeli jest ustawiony, to nic nie zmieniaj) Następnie odpal Mafię jako administrator.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
jak odpalę administratorem to profil mi znika, jak odpalę normalnie to jest :/
Ale pomogło czy nie?

A co za problem założyć nowy profil na adminie? Ja gram w ten sposób bo nawet mody na zwykłym mi nie działają a gdy odpalam adminem to i owszem.

PS. jeżeli nie pomogło to możliwe że masz włączoną kompatybilność z jakimś systemem. Wyłącz ją.
muore il bandito, la mafia vive
Miałem ten sam problem, też na Windows 10. Pomogło odpalenie programu jako administrator ze zgodnością z systemem Windows XP z dodatkiem Service Pack 3.
Kombinacja ALT+ENTER często pomaga w takich sytuacjach, miałem ten sam problem z DiRTem 3 i pomogło :-).
Znalazłem rozwiązanie. Wystarczy wypakować ten plik od ENBseries do katalogu z Mafią: http://mafiatown.gram.pl/fullscreen-on- ... ik,89.html
POMOGŁO!!!! :* Powinieneś utworzyć sobie jakiś Fundusz za Pomoc, na który każdy by słał ulubioną walutę Ferdynanda Kiepskiego czyli Browar.
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Witam
Mam problem ,a mianowicie chciałem sobie pograć w MAfie na moim lapku ,a tu nie miłe zaskoczenie .
Zainstalowałem normalnie jak na kompie 3 płytki ,crack odpalam ,a tam ekran malutki
Niby wszystkie ustawienia dobre ,ale nic się nie zmienia
Ustawie na nie pełny ekran dalej to samo
Dodam ,że mam windowsa 10
Niestety nie moge wykonać screena w grze

Może ktoś się zetknął z takim przypadkiem .
Z góry dziękuje

Temat o podobnej nazwie był zaledwie kilka pozycji niżej. W tym wątku masz rozwiązanie. Przy okazji łączę - M.