Regulamin działu
Jeśli jesteś nieco zagubiony, zajrzyj do tematu "Od czego zacząć - przewodnik po serwisie".

Witajcie!

Witam, jestem Paula, mam 21 lat. Na MafiaTown zaglądam od wielu lat, z przerwami, ale dopiero teraz postanowiłam się zarejestrować w oczekiwaniu na Mafię 3. Fajnie tu macie, dużo informacji i klimat też. Tylko dział z newsami chyba musi się obudzić. Jakby co, może będę mogła pomóc?
Od jakiegoś czasu gram znacznie mniej , ale w swojej growej (zaczęło się od Pegasusa :) ) karierze zaliczyłam sporo tytułów nie-dla-kobiet. Dotyczy to także dwóch części serii Mafia. Obie znam i uwielbiam, mam do nich ogromny sentyment, do każdej inny (bo obie te gry są, jakby nie było, inne) i z niecierpliwością czekam na 7.10.2016, choć nie bez obaw...
Jeśli o inne rzeczy chodzi, to bardzo lubię robić zdjęcia (ale nie temu, co mam na talerzu :p), słuchać muzyki (naprawdę przeróżnej, żadnego gatunku się nie boję, za wyjątkiem polskich biesiad, polskiego disco oraz bardzo ciężkich klimatów, choć szanuję słuchaczy takiej muzyki), piszę też opowiadania.
Życzyłabym tu sobie wielu rozmów, dyskusji czy rozważań, najlepiej cały czas, ale liczę chociaż na okres tuż przed, a przede wszystkim po premierze trzeciej części mafii.
Pozdrawiam każdego z osobna!
Witamy w Rodzinie!
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Witaj! Bardzo fajnie, że pojawiła się nowa osoba na forum, tym bardziej, że reprezentujesz płeć piękną, co na naszym forum jest ewenementem na skalę światową :) Mam tylko nadzieję, że zagościsz u nas na dłużej, udzielaj się w tematach, zawitaj na shoutbox'a, a zobaczysz, że z pewnością poznasz wiele ciekawych osób. Pozdro!
Witaj! Patrząc na Twoje bogactwo zainteresowań, na pewno nie będziemy tu mieli nudno :)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Jezu, Pegasus! To były czasy :)

Miło poznać, powitawszy!
Obrazek
No witam Panią :)
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
cron