Na jakiej platformie zagrasz w Mafie III?

To ja mam inne pytanie. Niestety u mnie w mieście nie ma szans na nocną premierę gry, a nie będę ukrywał, że chciałbym mieć szansę zagrać w MAFIĘ 3 jak najszybciej, a powiem szczerze, że czekanie o 10 w dzień premiery na swoją grę niezbyt mi się uśmicha, niby to tylko kilka godzin, ale chciałbym mieć grę jak najszybciej. Czy polecacie jakieś serwis, gdzie mogę zamówić preorder gry i mieć chociaż niewielką szansę, że gra jeszcze przyjdzie dzień przed premierą?
mozliwe ze w sklep.gram.pl

http://sklep.gram.pl/pc/mafia-iii-edycja-deluxe.shtml
Graj, kiedy inni czekają na premierę

Ponad 90% naszych klientów otrzymało zamówioną w przedsprzedaży grę jeszcze przed premierą. Dzięki temu masz pewność, że i TY dostaniesz długo oczekiwaną grę jako pierwszy.
„Rozumiecie, ważne jest, aby umieć zachować równowagę. Równowaga – to dobre słowo. Bo facet, który chce zbyt dużo od życia ryzykuje, że straci absolutnie wszystko. Natomiast facet który zbyt mało chce, może w ogóle nic nie dostać.”

Thomas Angelo
Z tego co widzę to planowana wysyłka to 6, czyli dzień przed premierą. Wątpię, aby doszło jeszcze w ten sam dzień.
chyba nie ma takiego sklepu żeby dostac dzien przed premiera.
„Rozumiecie, ważne jest, aby umieć zachować równowagę. Równowaga – to dobre słowo. Bo facet, który chce zbyt dużo od życia ryzykuje, że straci absolutnie wszystko. Natomiast facet który zbyt mało chce, może w ogóle nic nie dostać.”

Thomas Angelo
Moi mili, temat trochę zjeżdża na inne tory, miało być tylko o tym na jakiej platformie zagramy. Wracamy do tematu.

Tak on-topic z mojej strony to ja zapewne zagram na PC. Kupna żadnej konsoli na razie nie planuję, więc jeżeli mój poczciwy laptop poradzi sobie z pociągnięciem Mafii III to zagram, a jeżeli nie to będę musiał na razie obejść się smakiem ;-)
Oczywiście zagram na PC , rok temu kupiłem nową kartę graficzną wiec powinienem zagrać na najwyższych detalach
cron