Rozdział 14

Jeżeli próbowałeś przechodzić je od nowa to myślę, że to nie jest żaden problem, po prostu podejdź do drzwi sam i jeszcze raz rozpoznaj teren czy wszystkich już wykończyłeś. U mnie także Joe chował się za przeszkodami mimo, że wszyscy już byli padnięci.
Już zadziałało, zrobiłem tak że tych na górze zabiłem po cichu bo tak to jeden mi został który mnie zauważył i może dlatego że zabiłem go normalnie to nie ruszał się Joe. Ale po tym jak zabiłem ich po ciuchu w końcu poszedł za mną :)
Dzięki za pomoc i szkoda że ta gra taka krótka jest :(
Ja mam taki problem w tym rozdziale, że po oddaniu kasy Brunowi , gra ciągle ładuje i nic się nie pokazuje, głosy samochodów słychać i otoczenia, ale obrazu nie mam, ciągle ładuje x|
Core i5 750 3.20 Ghz, Asus GTX 680, 8 GB DDR3 1600 Mhz Geil, Asus P7P55D-LE, Seasonic X 650 W, Win7 Home Premium 64bit
Spróbuj zrobić re-install, to zapewne ci pomoże, tylko save-y zapisz sobie gdzieś.
Zacząłem ten rozdział od nowa i znów problem, teraz nie mogę wejść w interakcję z drzwiami, święcą się i wciskam E i nic się nie dzieje -.-
OMG !
Core i5 750 3.20 Ghz, Asus GTX 680, 8 GB DDR3 1600 Mhz Geil, Asus P7P55D-LE, Seasonic X 650 W, Win7 Home Premium 64bit
ja nie miałem żadnych problemów a robiłem tak na samej górze zabiłem wszystkich po cichu, później schodziłem powili żeby Joe za mną nadążał i wszystko było dobrze cała misja bez żadnych problemów a kasy trzeba uzbierać 27500 bo Joe daje drugą połowę chyba może na piracie tak jest ale na orginale jest spoko wszystko tak jak powinno
Mi na cholernym oryginale coś nie hula :
Obrazek
Core i5 750 3.20 Ghz, Asus GTX 680, 8 GB DDR3 1600 Mhz Geil, Asus P7P55D-LE, Seasonic X 650 W, Win7 Home Premium 64bit
a reinstalowałeś czy nie może się coś źle zainstalowało i reinstal mógł by pomóc
mafia573 napisał(a):
a reinstalowałeś czy nie może się coś źle zainstalowało i reinstal mógł by pomóc

A co mogło się źle ściągnąć ? ;p
W grze jest coś posrane, jak widać 29 wyszedł patch na konsole co to poprawia .
Ten rozdział musiałem zacząć od nowa i wtedy miałem inny błąd bo nie mogłem wejść w interakcję z drzwiami ;p
Więc znów musiałem od nowa no i już wszystko działało ;p
Core i5 750 3.20 Ghz, Asus GTX 680, 8 GB DDR3 1600 Mhz Geil, Asus P7P55D-LE, Seasonic X 650 W, Win7 Home Premium 64bit