Rozdział 14

Witam, mam następujący problem. Jak wiadomo trzeba zebrać kasę dla lichwiarza. Po odwiezieniu Joe'go do lekarza mam za zadanie dostarczyć kasę Żydowi. Przez 2-3 sekundy mam punkt na mapie z domem lichwiarza, a po chwili zmienia mi się cel- mam uzbierać 27500$. Tylko, że mam już ponad 50 000$ przy sobie. Czy to jakiś błąd? Jeśli tak, to czy jest jakiś trainer, by doładować sobie kasę? Nie widzi mi się zbierać od początku tyle pieniędzy...

Kurde faja, zły dział dałem, prosiłbym o przeniesienie.
Musisz uzbierać w sumie 55 000 $
Ok, dzięki wielkie.
Dołączę się do tematu. Jestem w rozdziale 14 i jak z Joe wisimy na rurze na budowie. Po wydostaniu się zabijam wszystkich i schodzę na najniższy poziom gdzie jeden z tych gości się poddaję. W ogóle Joe widziałem tylko na samym piętrze jak uwolniliśmy się. Potem go wcięło. Przeszukałem cały budynek i nie mogę z niego wyjść. Powiedzcie jak mam z niego wyjść.
Naprzeciwko tego gościa którego zabił Joe jest wyjście. Później zawieziesz go do lekarza, a on da Ci drugą połowę forsy.
Wielkie dzięki
Ja mam problem nieco innej natury. Otóz odwożę forsę do Bruna...i nic nie moge zrobic, drzwi wejsciowe do Bruna nie mają przypisanej żadnej akcji i tak sobie stoje i kminie (mam ponad 55 tys.)

EDIT : Żeby nie było wątpliwości,Joe siedzi u El Greco
Obrazek
I pewnie masz pirata u mojego kolegi było to samo, spróbuj pobrać nowego innego cracka :)
Gratulacje szerloku, otrzymałeś medal wycięty z marchewki
Preordera z gram.pl mam :-| wiec przestan p******lic


EDIT : dowód (tak to są tylko łuski, tak wlasnorecznie je "wyszczelałem")

Obrazek
Obrazek
Mam problem. Gdy oddaje kasę Brunowi po filmiku gra się ciągle ładuje i nic.. Proszę o pomoc!!

POSTY POŁĄCZONE

Mam oczywiście orginał.

Edytuj posty //dosia92
Już dzięki, pomogło przejście rozdziału od nowa :-)
Jak wyzej, chociaz to byla jedna z tych frustrujacych misji
Obrazek
tez miałem podobne problemy po prostu chyba misja czasem się nie ładuje cała... trzeba od nowa zacząć.

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Witam.
Ja mam taki problem w tej misji że po zabiciu na kolesi na górze gdy chciałem zejść na dół Joe się zawiesił ;/ stoi na schodach i nic, ja zdążyłem pozabijać wszystkich oprócz jednego który się poddał na końcu a joe stoi w tym samym miejscu...
już próbowałem przechodzić od początku ale to nic nie dało...
Proszę o pomoc...
dzięki.
A próbowałeś do drzwi wyjściowych podejść bez Joe i wyjść? U mnie tak było, że Joe został w tyle, bo chował się za osłonami [nie wiem po co, bo wrogów już wybiłem], poszedłem pod drzwi i pomogło.
I jeszcze pytanko - masz pirata? Jak tak to ściągnij cracka od SKIDROWA.
cron