The Rain Mod

Z wielką przyjemnością chciałbym zaprezentować Wam modyfikację tworzoną przez mojego dobrego kolegę, znanego w naszym mafijnym gronie jako R0v3r. Być może wieść o tworzeniu moda już obiła Wam się o uszy, ponieważ istnieje poświęcony temu temat na MafiaScene (http://mafiascene.com/forum/viewtopic.p ... b64a2ab557). Fabuła modu jak i cała otoczka zrobiona jest z myślą o stylu noir; my jako główny bohater będziemy mieli za zadanie rozwikłać sprawę morderstwa pewnej młodej dziewczyny. Oczywiście nie obejdzie się bez większych problemów.

Muszę powiedzieć że jestem ogromnie zaszczycony, gdyż to właśnie ja jako pierwszy i jedyny dostałem możliwość przetestowania tej opływającej w klimat, niezwykłej modyfikacji.
Wprawdzie dużo jest jeszcze do zrobienia, miasto nie jest kompletne ale przechadzanie się w mrocznych uliczkach tak czy siak jest bardzo satysfakcjonujące. Już raz to napisałem, ale nie zaszkodzi powtórzyć, klimat aż wylewa się przez ekran. Światła odgrywają znaczącą rolę, budują mroczną atmosferę. Jak sama nazwa wskazuje (The Rain), do tego wszystkiego dojdzie deszcz co dodatkowo wpłynie na nasze przeżycia, jednak obecnie go nie ma z powodu walki z sektorami. Korzystając z okazji postanowiłem zrobić kilka screenów i podzielić się z wami atmosferą :













Jeżeli daliście się ponieść pozytywnym emocjom to dodam jeszcze słowo o muzyce, ta idealnie wpasowuje się w modyfikację. Właśnie ten utwór towarzyszył mi podczas spaceru po tym jakże mrocznym mieście : https://www.youtube.com/watch?v=gJXlZ6SjRI8

Zacierajcie ręce i trzymajcie kciuki, ponieważ jest na co czekać. Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że będzie to jedna z NAJLEPSZYCH modyfikacji jakie widziała Mafia.
muore il bandito, la mafia vive
Ciekawa i intrygująca modyfikacja, czekam na następne wieści. Swoją drogą, miasto wygląda rewelacyjnie :-) Trochę przypomina mi Maxa Payne 1 :-)
Obrazek
Fajna modyfikacja się zapowiada. Czekam z niecierpliwością na więcej screenów i informacji. Mam kilka pytań:
-W jakich czasach będzie się rozgrywała fabuła moda?
-Ile będzie misji?
-Czy misje będą dość rozbudowane?
-Kiedy możemy się spodziewać moda?
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Ach, a pamiętam jak jeszcze robił mieszkanie głównego bohatera i mu doradzałem, finalnie prezentuje się cudownie. Po prostu pięknie. Pozostaje czekać na wydanie.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Tom napisał(a):
Mam kilka pytań:
-W jakich czasach będzie się rozgrywała fabuła moda?
-Ile będzie misji?
-Czy misje będą dość rozbudowane?
-Kiedy możemy się spodziewać moda?


- mod osadzony będzie we wczesnych latach 30.,
- na ten moment nie wiadomo ile będzie misji, ponieważ twórca wciąż pracuje nad fabułą i nie chce zdradzać szczegółów,
- patrz wyżej,
- nie wiadomo, wciąż jest w produkcji i nie zanosi się aby szybko się ona skończyła; najpierw trzeba skończyć miasto a później zabrać się za skrypty,
muore il bandito, la mafia vive
Szykuje się świetna modyfikacja. Fabuła świetnie się zapowiada. Pytanie moje to: czy będzie polska wersja?
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
Woodens napisał(a):
Pytanie moje to: czy będzie polska wersja?


Oczywiście jest w planach, jednak na chwilę obecną nie mogę zdradzić szczegółów.
muore il bandito, la mafia vive
Jak coś to idzie to spolszczyć :-P Ciekawy mod, jestem ciekaw, jak to będzie wyglądało po wypuszczeniu moda. Czy to jest coś w stylu "L.A. Noire"? Chodzi mi o misje, czy będzie np. zbieranie dowodów?
Obrazek
Od lutego trochę minęło i jak idą pracę nad modyfikacją? - Coś zostało dodane? jakieś nowe screeny?
Obrazek
Została wydana wersja demo, która prezentuje aktualny postęp prac. Mimo tego, że oferuje nam tylko mapę do zwiedzania to po zagraniu uznałem, że to będzie najlepsza modyfikacja jakakolwiek, kiedykolwiek była. Polecam!!!
http://mafiascene.com/forum/viewtopic.p ... &start=105
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
cron