Tommy Angelo??

W naszej misi w demo Buzzsaw pod koniec gdy dopadniemy tego pączka słuchajcie co mówi Henry...
"Don Clemente send his regards" wydaje mi się że to było takie nawiązanie do śmierci Tommiego co o tym sądzicie ?
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
Wiesz, według mnie to za mało jak na nawiązanie. Może będzie ich kilka, w czasie gry coraz to więcej, a pod koniec się wszystko wyjaśni? A to:
Hanys napisał(a):
"Don Clemente send his regards"

to pewnie jedno z wielu ;-)
Hanys napisał(a):
W naszej misi w demo Buzzsaw pod koniec gdy dopadniemy tego pączka słuchajcie co mówi Henry...
"Don Clemente send his regards" wydaje mi się że to było takie nawiązanie do śmierci Tommiego co o tym sądzicie ?


Nie.

Na litość. Nie wszystko co w ogóle w jakikolwiek sposób kojarzy wam się z jedynką to nawiązania. A to, że Vito może założyć kapelusz i garniak lub też to, że jest w grze Thompson 1928 też nie jest nawiązaniem do Mafii - od razu uprzedzam.
Obrazek
- M a f i a P B F -
Było to zrobione w takim stylu spokojnie idą...
Jakby nigdy nic... A tu nagle lufa w pysk (co prawda wiedział pączek że już zdycha)i Don Clemente Send his regards a tu na nagły zwrot akcji..
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
Wszyscy wiemy jak to było "zrobione". Nie zmienia to faktu, że nie można tego określić nawiązaniem do pierwszej Mafii tylko dlatego, że pojawia się ten sam zwrot.
Obrazek
- M a f i a P B F -
http://www.youtube.com/watch?v=LhcZecbiqeM

:-) Polecam obejrzeć.
Obrazek
Według mnie to nie jest ten sam dom. Tutaj jest Basen i te krzaki, dom na prawo od tego mógłby być ewentualnie domem Mr. Angelo, jest tam drzewo i dom jest prawie identyczny.
Prawie bo sam zrobiłem śledztwo i w scenie morderstwa widać, że dom ma po boku 4 okna, a te domy maja po 2. Tak samo z liniami prądowymi czy tam telefonicznymi. Tylko, że to chyba było niedopracowanie bo każdy dom ma linie
Jasna cholera, myślałem że będę pierwszy. Dzisiaj właśnie wyruszyłem na poszukiwania tego i znalazłem, porobiłem fotki. Sąbodajże 3 takie same domy, jeden pasuje idealnie do Thomasa.
lol
Nie można powiedzieć, że te domy są identyczne, ale podobieństwo jest uderzające:

Obrazek

Obrazek
Jest mi trochę przykro, że w tym samym czasie jak latałem spocony z radości po domu ktoś dał filmik do Internetu, ale jedno powiem. Te dwa domy są IDENTYCZNE. Takich domów na tej ulicy jest bodajże 3 czy 4 i ten na zdjęciu przypomina najbardziej dom Toma. Polecam zrobić nowy news nt. tego domu. Ja porobiłem zdjęcia, niestety tylko aparatem z telewizora bo mam X360.
lol
Co się czepiliście tego domu? Czy w stanach nie może być kilku podobnych domków?? W demie jest pare takich samych, więc skąd więcie który, to niby Tomy'ego? Nie łączcie wszystkiego z pierwszą cześcia. Niedługo będzie, że Colt, to też nawiązanie do jedynki...
A ty zwyczajnie pierdolisz, i powtarzasz to co powiedział Tommy. I o ile "Don Clemente sends his regards" rzeczywiście trudno uznać za nawiązanie, to z tym domkiem ewidentnie coś jest na rzeczy. Dom jest niemal identyczny, do tego jeszcze to drzewo, kolumny i przybudówka po lewej stronie. Nie wydaje mi się, że to zbieg okoliczności.
Fakt, domy są praktycznie jednakowe, że aż mało prawdopodobne aby był to zwykły zbieg okoliczności. Chyba zaraz pojadę tam i sprawdzę samemu jak to wygląda.
Zbieg okoliczności raczej nie. Pamiętajcie jednak, że to nie musi oznaczać, że spotkamy Tommy'ego. Być może sam fakt, że taki sam dom istnieje ma być smaczkiem.

Druga sprawa - mimo wszystko nie należy odrzucić takiej możliwości, że jednak jest to "jeden z typowo amerykańskich domków jednorodzinnych".

Poza tym może być inny powód, że te domy są identyczne. Na przykład.... Lenistwo 3d modelerów ;) Wszak łatwiej jest dodać parę polygonów do istniejącego już, uproszczonego modelu (bo wiadomo, że ten z M2 jest dokładniejszy) niż robić model od nowa ;)
Obrazek
- M a f i a P B F -
Czasami ekran ładowania śmignie nam tylko przed oczami, a my nie zdążymy przeczytać co na nim było napisane. Nie wiem czy udało mi się wychwycić wszystkie informacje dot. Tommy'ego Angelo, ale to co się udało, zamieszczam poniżej:

(kliknijcie na obrazek, aby powiększyć)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
cron