Ulubiona broń

Mam do was pytanie jaka jest wasza ulubiona broń w mafii.

Ja najbardziej lubię colta 1911
A ja granaty :-D , szkoda tylko że są takie drogie...
Thommygun i strzelba
Murphy był optymistą.
Zawsze miałem słabość do strzelby
Pump action shotgun(strzelba), a z mniejszych zabawek to zdecydowanie colt 1911.
Szybki, celny i ma piękny styl.
muore il bandito, la mafia vive
Obrzyn :D Klasyka...
Colt 1911, przyjemnie się z niego strzela.
Obrazek
Zdecydowanie Lupara
Patras
A mi najbardziej przypadła do gustu broń THOMPSON 1930 :o jest to broń REALL gangstera :)
Ale oczywiscie także COLT 1911
"Lepiej umrzeć młodo..lecz z grubą forsą w kieszeni "
Nie będę zbyt oryginalny - Thompson.
A ja będę oryginalny i odpowiem - Thomson

Dlaczego ? Taką bronią posługiwali się prawdziwi gangsterzy i która ma swój swoisty charakter, dźwięk, wygląd i tą moc :) Nie nudzi mi się nigdy zabawa z nim zawsze jest niezastąpionym przyjacielem do bitwy z innymi Gangsterami :)
Obrazek
Say Hello, to Mr. Tommy †
Moją ulubioną bronią jest Thompson ale każda broń ma jakieś plusy i minusy. Thommy Gun np. nie sprawdza się podczas strzelania na dość dalekie odległości z powodu odrzutu. Colt ma słaby odrzut i jest celny ale zadaje słabe rany, czasami trzeba wpakować w kogoś z 5 kul żeby padł. Magnuma lubię z powodu tego że zadaje większe rany od Colta no ale minusem wszystkich S&W jest dość silny odrzut. Obrzyna przydatny tylko na bardzo bliskie odległości a strzelby prawie w ogóle nie używam, wolę mieć miejsce po marynarką na coś lepszego. :lol:
No no :) I jak coś to,

Alba fatima Tommy jest, a gangsty nima ;D
Obrazek
Say Hello, to Mr. Tommy †
Całkiem zapomniałem o temacie ;p
Ja albo obrzyn albo thompson ;D
Obrazek
Nie ma to jak stary dobry Thompson i Colt 1911. Z tymi brońmi można się poczuć jak prawdziwy król Lost Heaven. :-)
cron