Ulubiony wóz

Skoro ulubiona broń to i też wóz z gry :-D . Piszcie o tych, które najbardziej lubicie... ja tego białego z wyścigu - Brubakera 4WD - fajnie się prowadzi :-) .
A mi najbardziej podoba się Silver Fletcher i jeszcze Lassiter V16 Roadster

P.S - Mój 200 post :D
Mój to niebieski Falconer.
muore il bandito, la mafia vive
Celeste Marque 500 ;) Nazywany przeze mnie Celestynką :P
Bolt Truck we wszystkich wydaniach nadwozia.
Obrazek
Bolt Model B coupe i Ulver Airstream Tudor
Murphy był optymistą.
Zdecydowanie Mercedes 500K, czyli Celeste Marque 500;) Dosyć szybki i moim zdaniem najlepiej prezentujący się samochód w grze.
Obrazek

'First you get the woman, then you get the money, then you get the power' - Tony M.
Celeste Marque 500 i Lassieter V16 Fordor
Zdecydowanie Silver Fletcher
Crunk Ain't Dead, Ho!
wright coupe black :->
"Lepiej umrzeć młodo..lecz z grubą forsą w kieszeni "
Trochę pojeździłem sobie różnymi wozami w mafii i postanowiłem napisać trochę więcej o swoich ulubionych wozach i co mi się w nich podoba.

Jeżeli chodzi o wygląd i wytrzymałość to według mnie najlepszy jest Silver Fletcher, zawsze jak robię jakąś rozróbę z gliniarzami to nigdy, no może prawie nigdy mnie nie zawodzi. A co do wyglądu Fletcher'a to o gustach się nie rozmawia ;-) . Jeżeli chodzi o dziwięk silnika to nic innego jak Trautenberg, nigdy mi nie przypadł do gustu, ze względu na jego przyczepność, ale ostatnio pojeździłem nim sobie po wsi i muszę przyznać że przy dużych prędkościach mnie pozytywnie zaskoczył. To jak już mowa o przyczepności to najlepiej według mnie prowadzi się Bruno Speedster 851, co tu dużo gadać daje dużo przyjemność z jazdy. Zapytacie się czemu nie ma tu np Celeste Marque 500 albo żadnego Lassitera, już mówie Celesta owszem, ładnie wygląda ale ryczy jak jakiś stary odkurzać i jakoś nie przypadła mi do gustu, a Lassiser hymm kiedyś lubiłem Roadster'a ale zmieniłem go na Bruno Speedster'a. :-)
a nie przeszkadza wam troche brak kamery z wnętrza, oczywiście nie sugeruje ze to by miałbyc jakiś błąd gry, wiadomo przecież że w tamtych czasach grafika nie pozwalała na to, ale w mafii 2 mogliby przeciez zrobic te kamere

a co do ulubionego wozu to u mnie będą Lessiter V16 Fordor i Trautenberg, no i moze Boltruck
A ja nie mam jakichs ulubionych samochodów, niezły jest Cadillac policyjny, bo szybki, przydaje sie na różne pościgi i takie tam. :-P Mercedes Benz jest niezły, Duesenberg, najwolniejszy Ford "Fordzik" T, z prototypów to Black Metal.
nukemaster, jest już taki mod: http://barmafia.free.fr/dlm/download2.php?id=579
tyle tylko, że wnętrza wozów wyglądają "ohydnie" :-?

jest też coś takiego: http://www.mafiacenter.cz/mafia1_en/mod ... or_Mod.rar
wprawdzie tylko jeden wóz, ale przynajmniej staranny...
Kiedyś miałem ten mod, ale odinstalowałem go kiedy zobaczyłem jak dziwnym trafem niektóre samochody były dziwnie przechylone... :-P