Wasza toplista gier

Pochwalcie się swoją top listą jeśli chodzi o tytuły gier!

Moje top:
- Mafia (akcji)
- Call of Duty 4: Modern Warfare (akcji)
- Syberia & Syberia II (przygodowe)
- Gothic I & Gothic II & Gothic III (cRPG)

Na razie to chyba tyle.
1. Syphon Filter 2 (PSX)
2. Syphon Filter (PSX)
3. Syphon Filter 3 (PSX)
4. Mafia (PC)
5. Gothic 2 (PC)
6. Gothic (PC)
7. Hidden & Dangerous 2 (PC)
8. Contra (PEGASUS)
9. Spyro (PSX)
10. Crash Team Racing (PSX)
Obrazek
1.Mafia
2.NFS Carbon
3.elasto mania
4. GTA od 2 do San Andreas
5.Burnout Revenge
6.Colin mcrelly
7.Driver

Jak cos mi sie przypomni to dopisze :)
1. Mafia
2. NFS Underground
3. NFS Carbon
4. Wszystkie wersje Colin McRae
5. Wolfenstein
1.Mafia
2.Track Mania Nations Forever
3.NFS MW
4.NFS Carbon
5.Command&Conquer 3
No, a potem te ciut gorsze :-)
Obrazek
1. Mafia
2. Battlefield 1942
3. Operation Flashpoint
Mafia
GTA san andreas
NFS:PS
Postal 2
Total Overdose
Sniper Elite
Worms Armadegon
Z tych najlepszych:
-Mafia;
-Hitman: Blood Money;
-Sąsiedzi z piekła rodem 1 i 2;
-colobot (mam niestety tylko wersję demo :-( );
-GEX (w to grałem u kumpla na PS2, który już tego niestety nie ma. Nie pamiętam dokładnej nazwy, ale grafika była 3-wymiarowa i całkiem niezła. To było już pare lat temu...);
-GTA (z tym, że Mafia jest lepsza ;-) )
1.Mafia.
2.Hitman-wszystkie części.
3.Star Wars Jedi Knight Jedi Academy,Knights of the Old Republic.
4.Unreal,Unreal Tournament.
5.Warlords Battlecry 2 i 3.
6.GTA Vice City,San Andreas.
7.Corsairs.
8.Street Racing Sindicate.
9.Delta Force.
muore il bandito, la mafia vive
PC

1. Mafia
2. Grand Theft Auto (wszystkie części od III włącznie z nią)
3. Saints Row 2
4. Hitman Blood Money
5. Max Payne 1 i 2
6. Call of Duty (wszystkie części)
7. The Sims 1 i 2
8. Need For Speed U2 i inne

PSP

1. GTA VCS i LCS
2. The Warriors
3. Loco Roco 1 i 2
4. Virtua Tennis 3

Jakoś tak ;-)
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Zapewne każdy wie, że obchodzimy dzisiaj Święto Pracy, więc jako redaktor wypadałoby coś naskrobać. Padło na ten wątek. Zatem do dzieła!

10. Counter-Strike: Source - Ciężko tu cokolwiek napisać. Nie ma fabuły, nie ma powalającego klimatu, nie ma filmowego soundtracka, a mimo to znajduje się na mojej liście. Czemu? Za setki straconych przy tej produkcji godzin. (7/10)
9. Mafia - Jedna z przyjemniejszych produkcji w jakie kiedykolwiek grałem. Pozytywny klimat, soundtrack, fabuła, lecz mimo to niczym mnie ten tytuł nie zaskoczył. (8/10)
8. Tomb Raider - Dziesiątki przemierzonych grobowców to coś, co kiedyś mnie naprawdę kręciło. Poza tym do dnia dzisiejszego śnię o powabnych ruchach panny Croft. (8/10)
7. Half-life - Gra, która łamała schematy. Kaskada rezonansowa, ucieczka przed Gargiem, skradanie się obok ślepego potwora, wycieczka na Xen... I tak o czymś zapomniałem... (8/10)
6. Wiedźmin - RPGi omijam szerokim łukiem, ale Wiedźmina nie wypada. NIESAMOWITY klimat opleciony interesującą fabułą. Gdyby nie niedoróbki techniczne byłaby dyszka. (9/10)
5. Half-life 2 - Mistrz urozmaicenia. Każdy level bardzo mocno zapadł mi w pamięci. Ravenholm, Cytadela no i walki ze striderami w City 17. Tak, to było coś... (9/10)
4. Max Payne - Pierwsza gra, dla której nauczyłem się jednocześnie i zarazem płynnie posługiwać myszką i klawiaturą. Wspaniały produkt opowiadający o nowojorskim gliniarzu wydaje się pozornie być oklepanym motywem. Ale pozory mylą. (9/10)
3. Far Cry - Next-Gen FPS. I to by była wystarczająca rekomendacja. (10/10)
2. Atlantis: Zapomniane Opowieści - z ośmiobitowca do PC-ta. Co tu dużo mówić - baśniowy klimat, zakręcona fabuła, zaskakująco dobra polonizacja oraz więcej wyciągania wniosków, niż używania wszystkiego na wszystkim. (10/10)
1. Another World - Gra ukazała się bodajże w 1991 roku, a grałem w nią w 2008. Po 17 latach gra nie straciła nic ze swojego piękna. Jest to apogeum geniuszu elektronicznej rozrywki. Klimat, fabuła, nawet tytuł i okłada to aspekty, które decydują o potędze ucieleśnienia perfekcji. (10/10)
Anything is possible
1. Mafia
2. GTA IV
3. Wiedźmin
4. Company of Heroes
5. CoD: Modern Warfare
http://gameplay.pl/barth89 | https://www.facebook.com/barth89pl <-------- ZAPRASZAM :)
1. Metal Gear Solid 2: Sons Of Liberty (PS2) (Ciężko mi pisać o tej grze. To jedyna gra, którą mogę nazwać arcydziełem. Gra praktycznie bez minusów. Fabuła, z którą przegrywa 95% filmów, świetny gameplay, reżyseria filmików na najwyższym z możliwych poziomów, genialne połączenie kultury japońskiej z europejską, setki easter eggów, uczucia, świetnie podłożone głosy, piękna muzyka i głębokie przesłanie jakie za sobą niesie. Ta gra zmieniła mój pogląd na świat. Cóż więcej mam mówić, trzeba zagrać, żeby to przeżyć :)

2. Mafia (nie będę się rozpisywał, bo przecież każdy wie za co :) )

3. Metal Gear Solid 3: Snake Eater (Podobnie jak część druga.)

4. Fahrenheit (Gra inna niż wszystkie. Ma się wrażenie reżyserowania filmu. Najlepsza gra wśród przygodówek.)

5. Final Fantasy VII (Najlepszy jRPG w jaki grałem)

6. GOD OF WAR (Najbrutalniejsza gra w jaką grałem. Pokazała ona, że samo siekanie wrogów też może mieć w sobie głębię...

7. Metal Gear Solid (Pierwsza skradanka jaka powstała. Tak samo jak poprzednie części.)

8. Rayman 2 (Niektórzy myślą, że to zwykła zręczniościówka.... Otóż nie! Ona ma w sobie coś tak innego i magicznego, że nie sposób je nie polubić. Gra do tej pory przytłacza rozmachem z jakim została wykonana.)

9. World Of Warcraft (wiadomo...)

10. Metal Gear Solid 4: Guns Of The Patriots (Patrz #1. Ostatnia część kultowej sagi. Sentymentalna podróż przez życie starego i zmęczonego Solida Snake'a. Warto wspomnieć, że gra u niektórych wzbudziła kontrowersje z powodu zbyt małej ilości gameplayu względem filmów zawartych w grze. Gra trwa około 19 godzin, z czego 9 i pół godziny to film. Mimo to gra dostała wysokie oceny i przez wiele serwisów zostałą okrzyknięta grą roku 2008.)
Obrazek
Obrazek
PC:
1.Mafia (Na pewno Mafia II również:)
2.Seria Gothic
3.Crysis
4.Far Cry I
5.Call of Duty i Medal of Honor (wszystkie serie)
6.Assassin's Creed I (Pewnie i II też)

PS2:
1.Pro Evolution Soccer (cała seria)
2.NFS Most Wanted
3.Black
Obrazek
1. Call of Duty: Modern Warfare 2
2. GTA San Andreas
3. Mafia/Mafia II
4. NFS Shift
5. Tom Clancy's H.A.W.X
MAFIA II
Czekam na premierę...
cron