Mod "Real Poland Town"

Grupa KG13 https://www.facebook.com/wytworniamodow jutro rozpoczyna prace nad modem "Real Poland Town"
będzie to modyfikacja składająca się z innych modyfikacji jak np: City Bars ale grupa nie odbiera sobie
przyjemności i wyprodukuje aż 23 modyfikacje do mafii i będzie dostępna za darmo dla wszystkich.
Będom dodane np:Palenie Papierosa na zawołanie,Klaskanie czy siedzenie
będom tagrze dodane nowe modele broni samochodów oraz nowe lepsze tekstury
Grupa KG13 pomyślała że tryb "swobodna jazda" jest nudna i np:w zaukach są poukrywani bandyci którzy mają złe
zamiary ... lecz nie będę zdradzał tajemnic tylko wkrudce sami się przekonacie
DAJCIE LAJKA STRONCE NA FB TO MOD SZYBCIEJ WYJDZIE :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Od razu mówię, bo niektórzy o tym nie wiedzą, że aby dodać cokolwiek z innej modyfikacji trzeba najpierw uzyskać pozwolenie od jej autora. Żeby nie było, że łączysz ze sobą kilka modyfikacji i publikujesz je pod swoim nazwiskiem. A tak przy okazji, polecam słownik ortograficzny bo jak na razie to tylko zniechęcasz potencjalnych graczy.
muore il bandito, la mafia vive
Dokładnie, zamiast zachęcić, tylko zniechęciłeś. Poza tym, jak patrzę, to na razie tylko ambicje, ile z tego, co wymieniłeś umiecie zrobić?
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Nie chcę was zniechęcać ani nic, ale coś słabo widzę ten wasz nowy projekt. Nagle ni stąd ni zowąd pojawia się pewien chłopak na forum i oznajmia, że wraz ze swoją ekipą stworzą moda do mafii, o którym marzy większość - ożywione miasto w SJ, coś się dzieje, można coś porobić itd.
I nie wiem czemu, ale coś czuję, że ten wasz FP na FB to tylko do wyłudzania lajków.

Przepraszam jak kogoś obraziłem, ale to takie tylko moje skromne zdanie :)
Mniku może mieć racje. Dołączę się do dyskusji i powiem że najpierw chce zobaczyć jakieś postępy, a później możemy rozmawiać o czymś realnym. Swoją drogą pomysł nie jest taki zły. Jednak wielce niedorzeczne ze względu na prawa autorskie innych twórców. A jednak jak będziesz miał coś ciekawego pokazuj.
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Posłuchajcie przepraszam za błędy ort.
Ale strona na FB jest po to abyście widzieli
Postępy w produkcji moda ... Poza tym jeżeli chodzi o prawa autorskie to wiem o tym jednakowoż
Nie będę je dodawał o tak sobie będą wymienione w nazwie ... Jeżeli nie wierzycie w istnienie moda a byście chcieli w niego zagrać to może lepiej zachęcać twórcę niż na odwrót
Nie jesteśmy tu od zachęcania, jeśli twórca się za coś bierze, powinien mieć wystarczający samo zapał i chęć do robienia. Jeśli nasze opinie Cię przekonują, to może po prostu zrezygnuj, a na drugi raz nie ujawniaj czegoś, czego jeszcze nie ma.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Ale to już jest w Produkcji :-D
No to czekamy na jakieś pierwsze screeny/informacje :)
Możliwe że już jutro będą dostępne , będę informował o modzie na FB. Jagby co tagże napisze na forum :) a i przy okazji mam prośbę podpowiedcie co dodać do moda jakieś fajne pomysły będę wdzięczny za pomoc :)
Nie chcę być niemiły, ale od zakładanej daty premiery moda minęło już półtorej miesiąca, a tu nic (rozumiem,mogą być jakieś opóźnienia), ale żeby żadnych screen'ów, żadnych filmików? Po prostu na marketingowym BOOM'IE i wymuszaniu lajków się skończyło. Jestem na tym forum nowy, bo od dopiero niecałego miesiąca, ale moim skromnym zdaniem, to nie na tym polega sens modowania. Żelazna zasada każdego modera powinna brzmieć: Umieszczaj zapowiedź moda,jak jest już w 10% zrobiony.

Tworzenie moda to bardzo czasochłone wyczerpujące zajęcie. Wiem coś o tym. Ale ja staram się jak mogę, robiąc kolejne mody, jestem ucieszony z zarówno z pozytywnych uwag, jak i z podpowiedzi czy coś trzeba poprawić. Nawet nie zdawałem sobie sprawy,jak zwykłe dziękuję, które przeczytałem ostatnio w temacie mojego moda, może człowieka zmotywować do dalszego działania. Oczywiście takie ,,dziękuję'' nie otrzymujesz za fanpage'a na FB i za wypowiedzi typu ,,dajcie lajki to..''. Nie tędy jest droga do stworzenia moda.

Myślę, że każdy, kto przeczyta ten post, zastanowi się dwa razy, zanim poinformuje na forum o produkcji, na której dowód nie ma żadnych filmów, ani screenów. A taki temat typu coming soon przy ciszy i braku postępów w modyfikacji może trafić do śmietnika.

A skoro w tym temacie jestem, to zobaczcie, co ludzie potrafią zrobić, by zwrócić na siebie uwagę, kłamiąc jednocześnie, że trailer pochodzi z oficjalnego żródła http://www.youtube.com/watch?v=OtFTe4LQ_PY
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
np: City Bars

Taa... ten mod ma być addonem czy nowym modem?
Będom dodane

Aha ok...
DAJCIE LAJKA STRONCE NA FB TO MOD SZYBCIEJ WYJDZIE :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Wyłudzanie lajkuf!(Więcej emotikonów się nie dało?).
Palenie Papierosa na zawołanie,Klaskanie czy siedzenie

No to dużo zrobicie.
wkrudce

Musk rosepany!
Grupa KG13 pomyślała że tryb "swobodna jazda" jest nudna i np:w zaukach są poukrywani bandyci którzy mają złe
zamiary

Coś mi tu śmierdzi...
tagrze

:-
Czym Wy się przejmujecie i odkopujecie. Z góry było widać, że ten mod nie ma szansy na powstanie choćby z uwagi na samego autora. Trzeba włączyć myślenie a nie mówienie ;-)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Ja od początku "uwarzałem" że to pic na wodę do wyłudzanie "lajkuf" na FB.
Nawiązując do mojego poprzedniego postu w wielkim skrócie: Ktoś se chyba wielkie jajca zrobił, myśląc,że stanie się sławny na MT, albo uznał wymuszanie lajków za sposób na dowartościowanie się. I koniec dyskusji.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
cron