New Buildings Textures Mod

Witam, mam Wam do zaprezentowania moda, który poprawia tekstury budynków (oraz od wersji 9.0 modele), najczęściej spotykanych w takich dzielnicach jak Little Italy, czy New Ark, o takiej zabudowie. Poprawione są też nawierzchnie. Mod likwiduje z tekstur pikselozę, jaka jest oryginalnie z uwagi na niską rozdzielczość tekstur. Budynki są identyczne jak normalnie, tylko zrobione całkowicie od nowa w wyższej rozdzielczości. Serdecznie zapraszam do zobaczenia screenów oraz pobierania. Nie zawiedziecie się :-) Czekam na najróżniejsze uwagi oraz propozycje dotyczące modyfikacji.

Download:
- v. 9.0
- v. 8.0
- v. 7.1
- v. 7.0
- v. 6.0
- v. 5.0
- v. 4.0
- v. 3.0
- Beta v. 2.0
- Beta v. 1.0 + Niezbędny pliczek do tej wersji

Screeny:


Historia wersji:


Instalacja:
Foldery "maps" i "models" oraz plik "rw_data" skopiuj do głównego folderu z grą Mafia.

Licencja:
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Wielkie dzięki za poświęcony czas. Mam nadzieję, że wrócisz do projektu, bo to naprawdę poprawi tą klasyczną grę.

Głosujcie w ankiecie może uda nam się przekonać autora do dokończenia modu.
Przekonały Cię głosy w ankiecie?

Powiem szczerze, że po wgraniu tego moda naprawdę widać wielką różnicę i jakby tak poprawić wszystkie tekstury to gra byłaby przekozacka.

Gra jest tego warta mam nadzieję, że dokończysz pracę :D
Jak będę miał wolną chwilę od innych spraw, to mogę podłubać. Na pierwszy ogień wezmę obdrapane tyły budynków, oraz wprowadzę parę poprawek do zeszłorocznych tekstur.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Myślę, że nie trzeba ich poprawiać, są dobrze zrobione. A kiedy można się spodziewać czegoś?
Ciężko mi to powiedzieć, wtedy, kiedy znajdę wolną chwilę, w którą nie będzie mi się chciało robić nic innego.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Głosy w ankiecie przekonały mnie, oto i zrobiłem kolejną wersję modyfikacji. Tym razem na ogień poszły obdrapane tyły budynków, które można ujrzeć w zaułkach. Parę mogłem jeszcze dorobić, bo kilku brakuje, ale i tak cały dzisiejszy dzień, i kawałek wczorajszego poszły na robotę tych bodajże 11 tekstur.
Oby się podobało, w następnej wersji, która kij wie kiedy wyjdzie dokończę tyły budynków, oraz zrobię murki, i płoty.
Download: KLIK
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Wygląda to świetnie i widać wielką różnice w grze. Brawa za kawał dobrej roboty.

DonMateo07PL napisał(a):
Oby się podobało, w następnej wersji, która kij wie kiedy wyjdzie dokończę tyły budynków, oraz zrobię murki, i płoty.
Download: KLIK


Mamy nadzieję, że już niedługo.
Wersja 3 gotowa do pobierania. Chciałem wydać, jak zrobię resztę murków i płotów, ale od tygodnia nic nowego nie zrobiłem i pomyślałem, że ma leżeć i się kurzyć, to dodam. Nie przewiduje następnej wersji najprędzej niż za miesiąc/dwa :-P
Dodam jeszcze, że usunąłem ankietę, bo była już zbędna.
Download
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Kurczę czekam z radością. Kiedyś pobrałem pierwszą wersje i po prostu bajka. Fajne!
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Nie pomyślałem, że wersja 3 ukaże się tak szybko, a tu proszę jaka miła niespodzianka. Znowu kawałek dobrej roboty wykonałeś. Oby ten miesiąc bądź dwa szybko minęły i wyszła kolejna wersja. Dużo jeszcze zostało tekstur do odświeżenia?

Dzięki wielkie.
Oj, sporo, sporo. Tak ok. 5000 :mrgreen: Oczywiście nie będę wszystkich robił, będę robił tylko te najczęściej spotykane budynki, i inne widoczne efekty wizualne, ile z nich zrobię nie wiem sam. Może jeszcze ok. 100 będzie poprawionych, tak ażeby grało się całkiem przyzwoicie jeżdżąc po mieście.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Witam!
Mnie też się podobają twoje prace - dobra robota, (...) zresztą wszyscy tutaj oceniają twoje prace - bardzo dobrze ;-)
Fajnie będzie zobaczyć nową odsłonę - kolejnej wersji tego moda w ulubionej przez wielu grze Mafia: The City of Lost Heaven!
Kolejna wersja, reszta murków i płotów, poprawiona ulica, oraz inne drobne poprawki.
Download
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Dzięki wielkie za kolejną wersje poprawek. Będą dalsze bo nie dodałeś w historii v5 i co w niej będzie?